• bunun jel olanının kaderi bellidir. yarısından biraz daha azı kullanıldıktan sonra ilaç dolabı/çekmecesinde ağzında donmuş kurumuş parçacıklar, gudubet bir biçim almış ve sivri köşeli hale gelmiş tüpüyle boynu bükük şekilde birisinin kendisini çöpe atmasını bekler. ancak yaklaşık iki aydır bana eşlik eden dirsek ağrısı nedeniyle ben bu delikanlının makus kaderini yenmek üzereyim. sanırım üç vakte kadar kendisini tamamen bitiren ilk insan olarak tarihteki yerimi alacağım. artık üreticisi bana şilt mi verir ne yapar bilemem. en azından bi yemek ısmarlasın.
  • hap versiyonu bünyeye alındığında (normal ya da sr 75) böbrek taşı'nın olmayan götüyle gülmesine sebebiyet verir.. o da hemen kahveden amcasının oğlu olan iğne versiyonunu çağırır.. amcasının oğlunu bünyeye zerk edince, böbrek taşı "bekle lan bekle, 2 saate gelip hamuğa koycam" der.. ve sözünün eridir, 2 saat sonra gelip hamuna koyar..
  • hayat kurtarıcıdır. iğnesini yaptırdıktan sonra, oturup bu ilaca dua edesiniz gelir.
  • ayak bileğim kırılmasına ramak kalacak şekilde burkuldu. jel şeklinde olanını burkulan yere canım yansa da ovarak sürmemin çok iyi geleceğini söylediler. ayağım normal büyüklüğünün üç katı filan olduğu halde bunu uyguladığımın ertesi sabahında korkarak baktığımda şişliğin yarıya inmiş oldugunu görerek kendisini keşfedene piyasaya sürene satana filan işte emeği geçen herkese minnetim var. ve kendisi bilmemkaçkelimelik bir önceki cümleyi kurmama da vesile olduğu için ayrıca tebrik ediyorum. her akşam uyguluyorum ve morluk dışında herşey yolunda görünüyor. aferin voltaren on numara ilaçmışsın.
  • kas gevşetici romatizmal ağrılar için kullanılan merhem,em, ilaç
  • kokusuz olan merhem ..kokulusu için (bkz: bengay)
  • 75 miligramlık hapı mutluluk verici küçük şeyler listemde başı çeker. her türlü sakatlığımda bütün ağrılarımı kesmiş ağrılarımı kesmekle kalmamış beni tekrar performans gösterecek düzeyde iyi hissettirmiş mucize ilaçtır kendisi.

eğer ağrınız varsa ve bu ilaç ağrınızı dindirmeye yetmiyorsa gerçekten çok ciddi bir sakatlıkla karşı karşıyasınız demektir. ben doktordan önce bu ilaçla test ediyorum sakatlığımı ne durumda diye.

kalbi zorladığına dair bir sürü spekülasyon var üzerinde o da ayrı tabi. bir belgeselde izlemiştim, kalp krizi geçiren futbolcularla voltaren alımı arasında bir bağlantı kurmaya çalışan bir belgeseldi. kurdular mı? bence kuramadılar çünkü bütün örneklemler(hem kulüpler hem de futbolcular) istisnasız kullanıyorlar bu mereti. hatta bir kulüp bir yılda 1000 küsür kere yazmış bu ilacı reçeteye. e herkes kullanıyorsa ortada kıyaslanacak bir şey kalmıyor.

belgesel ispatlayamasa da benim sezgilerim bir bağlantı olabileceğini söylüyor. bu kadar kuvvetli bir ilacın vücutta bir yerlerde fire verdirmesi kaçınılmazdır diye düşünüyorum. çok uzun soluklu kullanmamakta yarar var.
  • acil servislerde gelene - gidene çakılan ilaç. vazgeçilmezidir. muadili için (bkz: dikloron)
  • 8 şeklinde yatıp sabah boyun ağrısıyla uyananların yoldaşıdır.

(bkz: yedire yedire)
  • merheminin yaninda ignesi de vardir, ozellikle adet sancisi ceken bayanlar, durum hakikaten elden ciktigi zaman kullanirlar.
hesabın var mı? giriş yap