• vücudunda şişe çıkan dersen vücut kıl üretir gibi şişe üretiyor sanılır.

ne diyeceksin?

vücudunda"n" şişe çıkan adam diyeceksin.

anadilini öğrenmekten aciz kalmış, hangi zekâ küpleri bunlara diploma ve ekşi sözlük yazarlığı veriyor acaba.

ek: başlığı ihbar edene de doğru başlığa taşıyana da teşekkürler.
  • afgan uyruklu olup ayrıca konuşmadığına göre büyük ihtimalle kendisi değil de başkası sokmuş olabilir.
  • işte şişecam sağlamlığı, şişelerini götünüze soksanız kıramazsınız.
  • içinde şişe olduğu gerekçesiyle değil, ağrı şikayetiyle hastaneye gitmesi daha büyük haber değeri bence. o nasıl bir genişlik alüminyum. soktun şişeyi sonra unuttun mu. ya da başkaları soktu farketmedin mi uyurken. makatını kanguru kesesi olarak mı kullanıyorsun napıyorsun? ağrı olarak hastaneye gidildiğinde içeride şişe olmasının ortaya çıkması nedir. kafayı yedirecek insana şu ülkedeki üçüncü sayfa haberleri.
  • büyük ihtimal kaçak göçmen. ailesine para göndermek için çobanlık falan yapıp, köylerde sigortasız ve asgari ücretin yarısına çalıştırılan onlarca köleden biri. artık iş sahiplerine karşı yanlış birşey mi yaptı bilmiyorum ama adama işkence yaptıkları kesin. ve kimse götüne şişe sokup hastanede bunu saklamaz. fantezi boş adamların işidir. dağda çalışan adamın şişe fantezisi olduğunu sanacak kadar ne yaşadınız bilmiyorum. eğer polise konuşursa öldürülüp bir köşeye atılacaktır. adam kaçak olduğu için öldüğü bile farkedilmeyecektir. dalga geçenler umarım bu hayatta çaresizliği yaşamazlar.
  • üniversite yıllarımda arada denk geldikçe makale çevirisi yapardım üç beş bir şeyler kazanmak için. acil serviste anorektal şikayetler başlıklı bir makale de çevirmiştim. soda şişesi gayet sıradan, o kadar söyleyeyim size.

ifadesinde konuşmamıştır.

edit: arkadaşlar makalenin başlığını yazdım zaten, oradan bakın bir zahmet. röntgende görünmeyenleri sayayım; balık kemikleri, plastik, mum ve organik malzemelermiş(salatalık, patlıcan, havuç v.s)
  • niye polis gelmiş hastaneye bunun için? habercilere nasıl ulaşıyor bu bilgiler?

hastanede paparazzi birimi mi var?
  • gay bile olsa yaşanmayacak bir olay olduğunun farkında olup zaten ifadesini almış olan polis umarım takibi bırakmaz.
    tanım: işkence harici başka bir ihtimale inanmadığım hadise. ve bu sebeple komik değil vahim olan durum. şikayetçi ol(a)maması daha da beter üstelik. adalete güvenmiyor demek ki. yazık.
  • götüme şişe soktum diyememiş üstüne gitmeyin adamın ahahaha.
hesabın var mı? giriş yap