• yeni bir steam application. steam workshop desteğiyle masaüstünde hareketli wallpaperlar kullanmanıza olanak sağlıyor. hatta unity engine uygulamaları, web uygulamalarını da desteklemekte. şu anda early access'te ama steam workshop'ta binlerce indirmeye hazır wallpaper var.
    performans sorunu olacağını düşünenler için söyleyeyim: test ettim. hareketli bir wallpaper denedim. hiç cpu yemedi.

bu da linki:
    http://store.steampowered.com/app/431960
  • hayatımda 8 lirayı bu kadar güzel bi biçimde harcamamıştım. o kadar güzel duvarkağıtları var ki saatler geçirdim inidir indirmez kesinlikle çok güzel bi uygulama sonuna kadar parasını hakediyor
  • steam'de yer alan harika masaüstü uygulaması. gerçekten parasını sonuna kadar hak ediyor. 8 tl gibi bir fiyata hep üreticiye destek olup, hep hareketli harika masasüstü yaratabilirsiniz. atölye içeriği gayet zengin, her kategoride kendinize uygun bir şeyler bulabilir ya da videolar ile kendiniz oluşturabilirsiniz.
    sürekli açık kaldığında cpu kullanımı fazla ama ayarlar ile başka uygulama açıkken durdurulabiliyor. böylece gayet performansı yüksek bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • an itibari ile keşfettiğim harika canlı duvar kağıtları bulunan program ancak ortalama veya daha üstü bir sisteminiz yoksa sizi biraz sıkıntıya sokabilir.
  • ben de sistemi boş yere zorlayacak düşüncesiyle almamıştım bu programı ancak yorumları falan okuyup bi deneyeyim ne olabilir ki diyerek aldım. yaklaşık 1 aylık kullanımdan sonra bir iki yorum yapayım, almak isteyenlere fikir olur.

artıları:
    +herkesin belirttiği gibi cpu ve ram konusunda çok iyi. sistemi yavaşlatma vs. gibi yan etkileri yok.
    +kasma, donma ben yaşamadım ancak yukarıdaki arkadaş yaşadığını söylüyor. bilemedim.
    +görsel olarak muhteşem arkaplanlar var atölyede. gerçekten muazzam görünüyor. bilgisayarınıza daha mutlu bakmanızı sağlıyor. bende zaten bir hayli büyük monitör var-34 inch- görenlerin genelde götü düşüyor.

-kasma donma yok derken başlangıçta bilgisayar açılma süresini bilgisayarınızın durumuna göre biraz uzatıyor. ilk çalışma süresi çok çok hızlı değil yani.
    -ram ve cpu yemiyor diyoruz ancak bu uygulama tahmin edebileceğiniz üzere ekran kartı üzerinden yürüyor. ciddi bir gpu kullanımı var. oyun oynarken zaten arka planda kaldığında kapat seçeneğini işaretlediğiniz için performans kaybı yaratmıyor ancak masaüstünde takılırken normalde neredeyse hiç çalışmayacak ekran kartı hatrı sayılır biçimde çalışır vaziyette takılıyor. özellikle eski ısınma problemleri olan ekran kartları için durduk yere sıcaklık artışı yapabilir diye tahmin ediyorum. kısacası gpunuza pek güvenmiyorsanız almanızı tavsiye etmem.
    -fazlasıyla yeterli olsa da öyle bugün şu olsun, bugün bu olsun diyemedim ben. bir adet çok hoşuma giden bir arkaplan seçtim ve değiştiremiyorum. çünkü çok güzel gözüküyor. -merak edenler için şu . arka plandaki toz bulutları sürekli hareket halinde. hoş bir ambians.

velhasıl ucuz fiyatı ile denenebilir. sisteminize pek güvenmiyorsanız olmasa da pek bir şey kaybetmezsiniz.
  • muzige duyarli temalari bir turlu muzikle dans ettiremedigim program. sese duyarli diyor spotify youtube aciyorum hicbir sey oynamiyor yerinden.

bir de wallpaper magazasinda arama butonu yok. 2 saat gezindim bir ucak temali wallpaper bulamadim aratabilsem bulacagima eminim
  • yaptığı iş çok basit ama o işi o kadar iyi yapıyor ki hayran kalmamak elde değil, ne ps4'teki dinamik temalar, ne de daha önce kullandığım desktop kişiselleştirme programları yanına yaklaşamıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • bünyesindeki the lord of the rings temalarıyla masaüstümü şenlendirmiş harika bir steam uygulaması.
  • indirimlerde sahip olduğum güzel uygulama. atölyesinde çok güzel duvar kağıtları mevcut.
  • ustalık eserim
hesabın var mı? giriş yap