126 entry daha
  • şu tarz bir psikopatlığa sebebiyet verdiğim oyundur kendileri:

oyunda scout x diye bir app var foursquare gibin çalışıyor. mekana gidip fotoğraf çekiyorsun. evlilik fotoğrafları çekilen sütunlu kubbeli mekanın yanından geçerken telefon titreşti ve girip görevi yapıp çıkayım dedim.

mekan böyle kuğuların dolaştığı dere kıyısına yapılmış, sütunlara oturtulmuş dev bir kubbenin yanı. nikah kıyılmadan önce tutulan mal fotoğrafçı bir abi var. yeni evlenmiş ya da evlenecek bir çifti abuk subuk pozlarda çekiyor. biz de evlenirken bizim fotoğrafçı bizi ağacın altına götürüp "dekman pozu" verdirmişti. zaten bunların alayına kılım.

neyse ben de bir hatıram olsun bu yeni çiftle diyerekten geçtim bunların önüne ve bir selfie çekeyim dedim. amanalllaam sen gelin bir çirkefleş, bir surat ekşit ve üstüme yürü. git burdan de, el kol hareketi yap ittir filan. pardon yenge deyip uzaklaştım ama çok geç avımı gözüme kestirmiştim bir kere.

görevleri bol bol yaptığımdan research point denilen şey de birikmişti harcamamıştım. sırf bu gelin kişisi için gidip çete saldırtma özelliğini aldım. ablanın telefonu hackledim ve ablanın üzerine koskoca kartel'i "ahan da sizi gammazlayan karı bu olm!" diye saldırttım ve beklemeye başladım.

bunlar halen abuk subuk fotoğraflar çektirmeye devam ederken, bir anda çığlık sesleri yükselmeye başladı. ben hiçbir şey olmamış gibi dereyi izliyorum. insanlar çılgıncasına koşturuyor, silah sesleri geliyor tam bir düğüne döndü ortalık.

bu fırsattan istifade ben de milletin telefonları hackleyip paraları cukkalıyorum, whatsapp'tan yaptıkları sikko mesajlaşmaları, dedikoduları takip ediyorum.

çete üyesi 2 abi elinde keleşlerle gelip gelini kevgire çevirdiler. bunlar ateş ederken 4 tane polis arabası gelip bunlara daldı ortalık tam bir savaş alanına döndü. oysa ben sadece fotoğraf çekip gidecektim. en son gördüğüm, damadın boş boş sulara baktığıydı nasıl şoka girdiyse artık. evleneceğin kişiyi düzgün seçicen aga.
26 entry daha
hesabın var mı? giriş yap