• şu ana kadar toplamda 3 kez alışveriş yaptığım, aldığım ürünlerden birisi arızalı çıkınca iade alıp yenisiyle değiştiren, sorunsuz ve hızlı alışveriş sitesi
  • ilk defa bugün kullandığım alışveriş sitesi. diğer yerlerde 230 tl civarı olan hoparlörü buradan 166 tl'ye aldım. müşteri hizmetleri, kargolama hızı gayet memnun edici. tavsiye ederim.
  • ilk defa dell ultrasharp u2412m satın alırken tecrübe etmiş ve çok memnun kalmıştım. sonraki birkaç alışveriş deneyimim de sorunsuz geçti. hızlı teslimat, uygun fiyatlar.
  • o taksitteki vade farkı komisyonu nedir arkadaş dediğim. 3 tane 3tb hard disk alacaktım, tek çekimde fiyat gayet iyi, ama o fark yüzünden çıkış butonuna bastım.

edit: dayanamadım dün gece aldım ürünü tek çekimle, kargoya verilme süresine site 2 gün diyordu, bugün vermişler kargoya. not düşmüştüm iyi paketleyin diye, bakalım nasıl gelecek hard disk.

edit2: bu sabah geldi elime, hem plastik patlayan baloncuklu pakete* sarmışlar, kalan boşlukları da kağıtla doldurmuşlar. kargo paketi kibardı.

kesinlikle bir daha alışveriş yapacağım bir yer artık kendisi.
  • uzun zamandır ilk defa %5 gibi bir fiyat farkı yüzünden kendileri yerine vatan bilgisayar'dan alışveriş yapma hatasını yaptım. yaşadığım tecrübe sonrası tövbe ettim pişmanım. beni affetmelerini diliyorum. insan alışınca "her site bu kadar iyi çalışıyordur" yanılgısına kavuşuyor. beni geri kabul et webdenal!
  • herkesin birlik olmuşçasına övdüğü, sözlükte bu kadar reklamı yapılan başka bir şirket görmedim. ilginç.

edit: "başlığı altında" demekte fayda var.
  • 09.09.2014 00:20'de ilk alışverişimi -sözlükte yazılan iyi yorumlardan gazagelerek- yaptığım alışveriş firması.
    haydi bakalım inşallah bir sıkıntımız çıkmaz...

geç gelen edit: yaptığım alışverişte hiç bir sıkıntı yaşamadım açıkçası. bundan sonra favorimsin webdenal!
  • ilk defa alışveriş yaptığım, hepsiburada.com'dan kıyaslarsam daha özenli bulduğum ve sorun yaşamadığım firma. hepsiburada'da fatura gelmemişti, ürün kargo hatasıyla 1 hafta gecikmiş kargodan kendim teslim almak zorunda kalmıştım. buradan çok düşük fiyatlı bir ürün almama rağmen zamanında eksiksiz, daha özenli paketlenmiş olarak elime ulaştı.
  • bugüne kadar kendilerinden bir adet fujifilm dijital kamera, bir adet adata 1tb harici hdd ve bir adet samsung laptop almışım. hiçbirinde sorun yaşamadım. ama özellikle bu sabah çok ilgili bir tavırlarını gördüm.

dün akşam attığım bir mail ile ekim 2013'te aldığım laptop'ın faturasını kaybettiğimi ve şu an resmi bir iş için ihtiyaç duyduğumu söyledim. hemen bu sabah 9'da arayıp "faturanızı 'aslı gibidir' şeklinde hazırladık, yarın elinizde olur, adresiniz hala aynı mı?" diye sordular. faturanın kopyası yarın elimde olacak. birkaç gün içinde bir tepki almayı umarken bu kadar hızlı çıkmalarına hayret ettim ve sevindim. sorunsuz alışveriş yapmış olmanın üzerine bir de bu tavırları görünce insan daha büyük bir güven duyuyor, aferin onlara.
hesabın var mı? giriş yap