• erkek bilekliklerini dalyan gibi abilere göre yapıyorlar herhalde. zira 3 tane aldım, bileziklerini şıngırdatan yeni gelin gibi geziyorum ofiste, sokakta, evde.
  • kalpledigim marka. kendisiyle ciddi dusunuyorum, zengin hastaliklarim var, altin ve celik disindaki kupeler alerji yapiyor, takamiyorum (bkz: prenses sendromu) basit metale donup bakmam afedersin, insani yesile boyuyor, tek kullanimlik 10 liraya taki alinir mi yahu? hic o kadar zengin degilim. hic takmam, daha iyi. (bkz: ay gotum) kolyenin, bilekligin ve yuzugun rengi solunca sinir yapiyor. altin alacak param yok, gumus oksitleniyor, ben celigi kalpliyorum. cok basarili umarim hep de boyle gider.
  • çelikten imalat kolye, küpe, yüzük v.b. üreten, tahtakale'deki merkezlerinde hem ürün çeşidi hem de müşteri hizmetleri açısından aşmış bir firma. ayrıca trendyol, limango gibi sitelerde sık sık uygun fiyata butik de açıyor.
  • gümüş olayına da girmiş olup swarovski ile de çalışmaları bulunmaktadır. şu ana kadar almış olduğum hiç bir aksesuarında yamuğa rastlamadım kararma paslanma bozulma yaşamadım. biraz tasarım ve özgünlük olayına da girişilse gerçekten fiyat-performans oranı çok çok başarılı. welchstore'dan almakta olduğum ürünler için bilgilendirme mesajının geç geldiğini söyleyebilirim. zaten maksimum 2 günde gelen siparişlerimde son 2 sipariştir ürün elime geçtikten sonra kargoya teslim edildi, yola çıktı bilgisi ulaşıyor. kendileri bilgilendirme sistemlerinden daha hızlı. sevelim, sevdirelim.
  • çelik kolyesini ya boyunca kullandım denize, havuza girdim, ilk günkü gibi halen, teşekkürler.
  • internet sitesinden bir adet çelik bileklik ve bir adet çelik yüzük aldığım firmadır. yalnız gelen ürünler çelik gibi değil de süper hafif geldi. sanki alüminyum gibi. kullanım için daha iyi ama çelik hissi vermedi. üzerindeki renk kaplaması sağlamlığını kullandıkça göreceğiz. kişisel fikrim eh iştedir.
  • mü$teri hizmetlerinde gerçekten de takdir edilesi ve alı$ılmadık $ekilde çok bombastik pek fantastik bir yakla$ımları olan, ilgili, nazik, güvenilir firma.
  • nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama websitelerini acilen sadeleştirmeleri gereken firma.

herşey insanın üstüne üstüne geliyor. sağdan bi kutucuk, ortadan popup, soldan başka bir flaşör. neden? mesaj kaygısını bu kadar taşımasa belki herşey daha iyi olacak.

sosyal medya hesabında da rica ediyorum profesyonel ekiplerle çalışsınlar. bu kadar iyi yorum varken biri de çıkıp bu arkadaşlara yaptığınız işe yazık ediyorsunuz dememiş.

ürünler konusunda çok bir diyeceğim yok, ilgi alaka çok iyi. ama böyle bir iş yapıyorsunuz sıfır kurumsallık, bunu acilen düzeltmeniz gerekli. (bkz: sözüm size)
  • halhalları dışında hiç bişeyini kullanmadığım marka. ama halhalları yaz boyu çıkarmadım deforme olmadı.
  • gerçekten gurur verici marka.buram buram kalite kokuyor. fakat ürünlerin içine konduğu kutulara bir el atılsa iyi olur. onca kaliteli üretim sürecinden sonra sunumun daha güzel bir kutuda olması gerekiyor. basit bir plastik kutu tüm emeği boşa çıkarıyor.
hesabın var mı? giriş yap