• bu adam da "kızlar bana hasta, ben de onları severim, onlara çukulatayı veririm şahane olur" edebiyatı yapıyor, ama 50 cent gibi komple yarakmış gibi yapmıyor, onu bile sempatik yapıyor. zaten kaldı ki bu edebiyatla taşağını geçiyor amcam.

giyinişi hakkaten muhteşem, kareli pantolonları, gömlekleri, şapkaları, gözlükleriyle adam ekol.
  • sanki türkmüş gibi sevdiğim adam.adam çıkıyor sahnesine işini yapıyor, yarıyor, yırtıyor, eğlendiriyor, kopariyor en sonunda içine sıçmadan iniyor sahneden.evet aslında bu durumla türke benzemesi çelişiyor biraz.ama yolda görsem selim abi diye sarılırımtrak bi adam işte...
  • twit atmazsa ölecek hastalığına tutulan gök görmedik amerikan şarkıcılarından biri. olimpiyat meşalesi yahu o taşıma şansına sahip olduğun şey. allahın ergeni. http://9gag.com/gag/4879868
  • fergie ile beraber bep haricinde kendi başına ne yapsa tutan adam. ölü balık gibi bakıyor şarkı söylerken, çok gülüyorum ben buna.
  • anladığım kadarı ile populer r&b'misi hiphopgil muziklerle ilgili trendsetter mı desek duzgun bir muzik yonlendiricisi mi desek bilemediğimiz şahsiyettir kendisi. black eyed peas'de karşımıza çotank diye çıkıveren latino caz beatleri, fergie'ye yaptıkları albumde salt n'pepadan girip run dmc ve bilumum olmadık "retro" donuslere bizleri gark eden, sergio mendes'in best of gibin albumunu elleyip saglam tadlar bırakabilen bir şahıstır kendisi. takip edilmesinde fayda görüyoruz..
  • kaç kıyafet değiştirdiğini sayamadığım, herkesin heyecanla beklediği stacey ferguson'u sahnede kanımca gölgede bırakmış olan insan, grubun beyni.
  • fargo kamyonlarına benzeyen tipi sayesinde dikkatimi çeken vasat şarkıcı. bu lavuk bu tiple çok yaşamaz demedi demeyin.
  • adına illuminati deyin önde gelen yapımcıların gücü deyin, şu kariyeri açısından tek tabanca takıldığı dönemde gereken desteği o kişilerden fazlasıyla alan şöhret rüzgarıyla en önde esen bir kaç kişiden biri, manuel fernandesin kayıp kardeşi.
  • bugünkü yayınlanan klibi çok eğlenceli olan şarkıcı.

will.i.am & cody wise - ıt's my birthday
hesabın var mı? giriş yap