• - sinirsiz internet kullandigimdan, bir defa dahi sifre koymamisimdir..
    kotali internet paketi olanlari anlarim..
    ama;
    ulan zaten dunyanin en pahali internetini kullaniyorum.. her ay sike sike bu parayi oduyorum..
    birakalim etrafimizda ki insanlar faydalansin..
    ne sifresi amnk?..
    carsinin gobeginde oldugum icin eminim onlarca kisi benim sebilden faydalaniyor.
    yolunuz buraya duserse..
    ''gecekondu'' isimli (mal bir modem var, bilmem kac mt. etrafa beles dagítiyorum) wireless kullanirsaniz..beni hatirlayin..

epey uyaran oldu.. dort senedir sifresiz kullaniyorum.. birse olmadi sindiye kadar, olacaginida sanmam..
  • suç değil. ama kırdıktan sonra başkasının wireless'ından izinsiz faydalanmak suç.
  • bilinçli wireless kullanımının günümüzdeki kadar yaygınlaşmadığı yıllarda şifresini 12345678 koyan saf vatandaşlarımız sayesinde kendimi hacker zannetmeme sebep olmuş olay.
  • (bkz: 12345678)
    (bkz: baba şifresi)
  • 1) start (başlat) menüsünden run (çalıştır) 'a girin
    2) ipconfig yazıp ok (tamam) 'a basın - bu sizin ip ayarlarınızı uygun konuma getirecektir
    3) yine çalıştıra "regedit" yazıp "tamam" 'a basın
    4) solda hkey _local_machine'e tıklayın
    5) açılan yeni menüden, system'e tıklayın
    6) başında "control" yer alan klasörleri sağ klikleyip silin. bu windows'un güvenle ağlara girmesini engelleyen kontrolleri ortadan kaldırır
    7) bilgisayarınıza restart atıp, wireless ağlara bağlanmaya çalışın

kolay gelsin...
  • şifreyi kıranın kendini kahraman zannetmesini sağlayan olaydır.
    kışın ortasında karşı apartmandaki wireless şifresini kırmak için balkonda saatler geçiren türleri de mevcuttur.
    sonuçta işin ucunda internete bağlanıp dünyaya erişmek var
  • bu bildiğin suç. şimdi biri benim wireless in şifresini kırıp internete girecek. bi dolu yerlere, bi dolu bişiler yazıp gönderecek.
    gelip beni bulacaklar.

eeee sonraaa,

- allah belanı versin.

derler adama.
  • internette özgürce torrent yapabilecek kadar özgüven getiren, ooo hacı abi hızı da iyiymiş diyecek kadar bir internet bulunca insanı yoldan çıkarabilecek garip bir eylem. ayrıca şifresini kırdığınız internetin güvenli internet olduğunu öğrenme olayı vardır ki allah düşmanımın başına vermesin.
  • kısaca g*tlük yapmak.

bu güne kadar kota aşımıyla ilgili bir sorun yaşamama rağmen az önce, kota aşımı uyarısı geldi. daha faturayı ödeyeli 10 gün olmadan '' nası yaa?'' oldum bi an . arayüzden bakınca anladım ki iki uyanık şifremi kırmış sömürüyor , hemde öyle böyle değil , benim kullanımımın iki katı adam yardırıyor *. şifreyi değiştirdim göt gibi kaldılar şimdi . bakalım bir daha kıracaklar mı.
hesabın var mı? giriş yap