• herkesin bu diziden hoşlanmasını bekleyemeyiz tabii, sonuçta bu tarz dizilerin her zaman için belli bir izleyici kitlesi olmuştur, ve olmaya da devam edecek. kendi kitlesine gerçekten hitap ediyor ama. ben çok beğendim. bu sezon, sleepy hollow, ve reign ile birlikte, beğendiğim dizilerden oldu. aynı şeyi dracula için söyleyemem. ilk bölümden sıktı.
  • 4 tane hatunun başrolde olduğu fantastik dizi. efektler türk dizilerinin yanında gerçekçi gözükse de genel olarak çocukça kalmış en çok göze batan nokta sanırım bu. ikinci sezonunu bekliyoruz efenim.

--- spoiler ---

ayrıca wendy'yi bir daha öldürenin babaannesi kaşar.

--- spoiler ---

not: wendy jetpa sporluyum. ayrıca '89 wendystan göçmeniyim. wendystim.
  • killian aşkına izlediğim çerez dizilerden.
  • taze cadı dizisi...henüz 3 bölümü yayınlanmış...üçünü de bugün izledim...cadıseverler için eğlencelik hoş bi dizi...diziyi sürükleyen teyze cadı wendy ve killian isimli yakışıklı...isme gel yalnız ya killian...melissa de la cruz isimli amerikalı yazarın kitaplarından uyarlanmış...hani kitap uyarlaması olunca başı sonu ortası sağlam ve süprizli bi senaryosu vardır diye düşündürtüyor...bakiciiz!...''the first rule of witch club? don't talk about witch club!''
  • arkadaşımın "izle" emriyle izlediğim cadılı dizi. channing tatum'ın karısı falan var dizide. ayrıca julia ormond da oynuyor. julia ormond'ın oyunculuğu bizim bakkal hüseyin amcadan daha kötü. amerikan ve ingiliz aksanı arasında kalıp tekleyerek konuşması sinirlerime dokunuyor. buna rağmen izledim abi diziyi.

--- spoiler ---

freya adını duyunca "hop noluyoz ne freya'sı? burası asgard mı lan" dedim. hiç beklemediğim yerde vurdu. cadılar, babalarının* asgard'ın başına gelince bunları dünyaya sürdükleri söylediler. aynı bölüm ki bu s1e9 oluyor, asgard'a açılan bir portal olduğundan bahsettiler.

şimdi asgard freya vs beni ilgilendirmiyor ama freya'nın nişanlısı dash'in* (sarışın, doğrucu, adil, dürüst, yardımsever, doktor) kardeşi killian* (uzun siyah saçlı, dalga geçmeyi seven, iğneli konuşan, özgür ruhlu, aslında çok yetenekli ama bir baltaya sap olamamış, abisiyle kavgalı) ilgilendiriyor. baya ilgilendim hatta. çok ilgilendim.

--- spoiler ---

(bkz: daniel di tomasso)
    (bkz: anam anam anam anam)
  • ""nasıl iptal olur ?" baya baya izliyordum ben bunu." dediğim, içlendiğim dizi.
  • cadıseverler için güzel bir dizi gittikçe daha da güzelleşiyor bence
    melissa de la cruz'un romanından uyarlanmış dizi
    (bkz: jenna dewan)
    (bkz: julia ormond)
    (bkz: rachel boston)
    (bkz: madchen amick)
  • epey sevdiğim cadılı, büyülü dizi.

büyü müyü diyip izlemeyebilirsiniz, olabilir de... bi şekilde belli bi yaştan sonra kendini bulmakla ilgili alakalı da olabilir bence.

--- spoiler ---

athena öldüğüne göre 2.sezonda epey karışacak ortalık. dash bile gücü eline alınca sapıttığına göre...

--- spoiler ---
  • 2. sezonunu da bitirdiğime göre hakkında birkaç şey söyleyebilirim artık. cadılı dizileri seven biri olarak izlemesi zevkli ve vakit geçirtiyor. charmed ile kıyaslanmış ama ondan çok daha gerilim ve ölüm dolu olduğu bir gerçek. charmed'da doğru düzgün kimse ölmemişti, bu ona göre biraz daha karanlık bir dizi.

--- spoiler ---

tabii charmed izlemiş ve bütün cadıların ellerini kollarını sallayarak ortalığı dağıtmasına alışık biri olarak, bu kızların -özellikle freya- pek bir şey yapamadıklarını görmek hoşuma gitmiyor. cadı diyince ona saldıran biri olduğunda 1-2 hareket yapabilen birini bekliyor insan. bunlar olayın farkına varacak da iki kelime söyleyecek de karşıdaki adama saldıracak da ohooo. sonra benim kardeşim, sevgilim neden öldü? annelerinde ve wendy'de iş var bi tek, onlar tecrübeden olsa gerek nispeten daha hızlı insanlar.

bir de 2. sezon finaliyle ilgili bir yorumda bulunacağım. o killian'a biri 3-4 numara öğretsin allah aşkına, gelen giden parmağında oynatıyor çocuğu. sözde warlock olacak bir de.
    --- spoiler ---
  • çabucak kendine bağlayan , cadılı madılı, charmed müdavimlerinin seveceğini düşündüğüm dizi.

ne yazıkki çabuk bitti sezon =( biz de mal gibi kaldık.

başka hiçbi şey için olmasa da kıyafetleri gözlemlemek için izlenebilir ayrıca. özellikle wendy teyzeciğimi mükemmel giydiriyorlar. (bkz: mädchen amick)
hesabın var mı? giriş yap