• wolverine, kendisine en çok yakışan ses olan steve blum tarafından seslendirilmiştir.
  • izlerken büyük keyif aldığım, filmlerinden daha başaralı bir bulduğum çizgi dizi. karakterler bir çizgi filmden beklenmeyecek kadar güzel işlenmiş. 2. sezonunu merakla bekliyorum. tek istediğim x-menlerin renkli bicili cicili taytlarından kurtulmaları; filmdeki kostümlerle çizilmeleri.
  • eli yüzü düzgün bi yapımdı. adam gibi bi bilimkurguydu. ikinci sezonuyla ilgili net bi haber görememek üzüyor, can sıkıyor. anlaşılan marvel güzel bi iş yaptığını farkedip, kepazelik istikrarını korumak adına yayını durdurdu.
  • schism adlı hikayeden sonra ortasından karpuz gibi ikiye bölünen x-men evreninde, wolverine liderliğindeki takımın maceralarının anlatılacağı yeni x-men dergisidir; ilk sayısı yayınlanmıştır;

http://secret-invasion.blogspot.com/…d-x-men-1.html
  • utopia yerine olması gerektiği bir okulda geçen x-men serisi. wolverine ve shadowcat tarafından yönetilen okulda uzaylılardan, politik suçlulara ( quentin quire ), mutantlara ne ararsan var. okul yönetimi çok bilindik karakterler olsa da yeni adıyla genesis , reset çekilmiş angel, isyankar quentin quire, adı komik olsa da kid gladiator gibi karakterlerinin birbiri ile etkileşimini izlemek oldukça zevkli.
  • 20. bölümü ile orjinal yani ilk x-men kadrosunu yani cyclops, beast, angel, marvel girl ve ıceman'i izleten çizgi dizi.
    bu dizinin hala neden devam etmediğini anlayamıyorum. oldukça akıcı bir işleyişi var. x-men seviyorsanız mutlaka izleyin. toplamda 26 bölüm.
  • son zamanlarda çıkan berbat x-men filmlerinden kat kat iyi olan çizgi film.

her ne kadar bir x-men the animated series olmasa da bir çırpıda bitirirsiniz.
  • x men evolution'nun aksine daha büyük bir yaş ortalamasına hitap eden ve daha ciddi bir konu akışına sahip çizgi dizi. bölümlerde wolverine başrolde olmasına rağmen diğer karakterlere de gerektiği önem verilmiş. özellikle emma frost bu seride hiç olmadığı kadar ön planda. ayrıca 15. bölümün sonunda mojo türkçe olarak hoşçakal demekte. hayret kimsenin dikkatini çekmemiş. görünüşe göre iptal edilmeseymiş ikinci sezonda apocalypse'i işleyeceklermiş ancak finansal problemler yüzünden iptal etmek zorunda kalmışlar. yine de 26 bölüm boyunca birçok hikayeye değinmişler ben gayet başarılı buldum.

https://www.imdb.com/title/tt0772145/
hesabın var mı? giriş yap