• x-men evreninden çıkan yeni çizgi dizi. şu an 2 bölümü yayınlanmış durumda. x-men: evolution'ı hazırlayan ekibin ürünü. charles xavier ve jean grey kaybolur, olaylar gelişir. hedef kitle çocuklar olduğu için biraz "hafif" ama keyifli. trailer için:

http://www.movieweb.com/video/v08b45djkwbhvy
  • güzel bir başlangıç yaptığını düşündüğüm çizgi dizi. maliyetini çıkarmasını ve iptal edilmemesini umuyorum.
  • her ne kadar ismi "wolverine and the x men" olsa da diger karakterlere de en az wolverine kadar onem veren cizgi dizi.

--- spoiler ---

konusu cizgi roman'a sadık mı gidiyor yoksa apayrı mı bilmiyorum ama rogue'un ikinci bolum itibari ile taraf degiştirmesi apışıp kalmama sebep olmuştur

--- spoiler ---
  • henüz kesinleşmiş bir açıklama yapılmasa da, spekülasyonlara göre marvel ile yapımcı şirket olan toonz entertainment'ın 2.sezonu birlikte yapmak için anlaştığı çizgi dizi. ilgiyle takip ediyoruz..
  • 1x18 ile su ana kadarki en guzel bolumu cıkarmıslardır.lost'dan alamadıgım zevki bu diziden almaya basladım.
  • --- 1x20 spoiler ---

cok pis spoiler icerir.dizinin basindaki patlamaya jean sebep olmustur.phoenix'i ortaya cikmistir.

--- 1x20 spoiler ---
  • beklenmedik bicimde basarili bir cizgi filmdir.
  • bir sezonu arka arkaya izlediğinizde (ki kafa bu andan sonra verimli çalışamıyor zaten) filmlerinden daha fazla, hatta hastası olarak okuduğunuz çizgi romanları kadar keyif veren, her karakteri ayrı karizma süper çizgi film. (bkz: düz tanım)
  • uzun süredir "sonra izlerim" diye savuşturduğuma pişman ettirmiş çizgi film. oturup 2 günde ilk sezonu (26 bölüm) izledim ve hıncal uluç misali "bayıldım, bayıldım".
  • x-men the movie serisinde aradigini bulamayan x-men hayranlari icin enfes bir cizgi dizidir. neredeyse her karaktere ayri bir bolum ayirmi$lar.
    benim gibi "film serisi cok kotuydu lan!" diye kendini heba eden x-men severlere bu animasyon serisini izlemesini tavsiye ediyorum. filmler icin kendinizi uzmeyin, izleyin $u seriyi olsun bitsin...
hesabın var mı? giriş yap