• haftasonu özellikle 22 - 01 arası çok random maç atarsanız youtube üzerinden tanıtım yapan ve oyunca super unicum olarak geçen elit kariyerli sircircon, quickbaby, sirfoch, aging jedi gibi isimler ile karşılaşabileceğiniz zevkli oyun.
    son yama ile beraber artık fransız ağacı kartondan ağır tanklar yerine gerçek ağır tankları içeriyor. izlenimlerime göre tier 8 amx 65t berbat bir tank ancak sonraki kardeşleri gayet sağlam duruyor. tabi yakın zamanda bunların nerf, 65t'nin buff yemeyeceğini ancak tanrı bilir.
    ilave olarak oyun motorunu yeniliyorlar ve core adıyla 2018 yılının ilk çeyreğinde devreye girecek. yaptığım denemeye göre mevcut (alienware 15 r2, gtx 970m)bilgisayarımda hd harita vs ler dahil fps sayım arttı. bu eski bilgisayar kullanarak oyunu oynayan arkadaşlara güzel bir haber. zaten oyunun en büyük handikaplarından biri optimizasyon sorunlarıydı. ilave bilgi bu motor çoklu çekirdek kullanıyor zira wot tek çekirdek kullanan bir oyun.
    bir sonraki teknoloji ağacının italya olacağına dair efsaneler dolanıyor. buna delil olarak da reklamda yer alan tankın paletinde ansaldo yazması. oysa geçtiğimiz aylarda polonya'dan pudel'in eklenmişti ve herkes polonya'nın yeni ülke olacağını sanıyordu. zira bir teknoloji ağacı gelmeden onun premium tankının oyuna katılması geçmişte hep yaşanan bir davranış.
    bakalım göreceğiz.
  • %2-3 insan barındıran oyun. daha fazla değil. gerisi labaratuardan oyuna sokulan çeşitli denekler sanırım. bazılarının cidden maymun olduğunu düşünüyorum.

çünkü bir insanın, en azından %50 wr tutturamaması için ciddi zihinsel problemleri olmalı.
  • yeni oyun motorunun hayata geçmesi öncesi oyuncuları hediye yağmuruna tutan oyun.
  • bunu alan bunu da aldı:

(bkz: armored warfare)
  • yalnız hd haritalarla oyun bambaşka bir hal aldı. grafik olarak önü açık.

wot hd haritalar
  • 11 günlük valentine's mini-marathon'da vere vere çükübik 4 tier valentine ii tankı verecek oyun.

bir yandan da 75 jeton biriktirmeli çin takvimi etkinliği başlattılar, kişisel yedek dışında bir cacık yok.
  • babamın youtube reklamlarında denk gelip 3 aydır aralıksız oynadığı oyun.

kendime 6000 tl küsüratı ile bi oyun bilgisayarı aldım, babamın donmadan kar lastiği, türkiye'nin gizli atom bombaları, uçaksavar, obüs, mobeselere takılan trafik kazaları gibi video izleme seanslarında ona veriyordum, sonra bu lanet oyunun reklamı ile karşılaştı ve 3 aydır oynuyor, bilgisayarıma oturamıyorum.
  • yeni grafik motoruyla baya cici olan ücretsiz -yersen- oyun.

test sunucusu açık. test versiyonunu hd olaraktan indirin oynayın.
    star wars lazer ışınları gibi mermiler uçuyor ortalıkta görsel olarak baya keyifli.

hali hazırda oynayanlar da test sunucusunu oynasınlar haritaların pek çoğunda ciddi değişikliler var. yeni versiyon çıktığında ilk hafta keklik gibi avlarlar sizi haritaları öğrenene kadar.
  • arada aklıma gelen oyun.

ilk seviye 10 tankım (bkz: is-7) şimdi düşündüm de ne kadar çok uğraşmışım ama değdi acısını çıkarttım.
  • sıralamalı savaşların 1. sezonunun neredeyse sonuna geldiğimiz oyun. dün akşam itibarı ile 12 kupaya kadar ulaştım. şunu söyleyebilirim ki oyundan zevk almak isteyen, random maçlarda patatesleri taşımak istemeyenleri tatmin edecek şekilde klan savaşı tadında geçen ve gerçekten kazanmak isteyen çok iyi oyuncuları hem takımınıza hemde karşı takıma getiren bu savaş modunu ben çok sevdim. ama hem seviye 10 tankların masrafı fazla. hele hele paralı mühimmat kullanıyorsanız her maç 30-40 bin cepten gidiyor. eğer premium tankınız yoksa bu masrafları çevirmek pek mümkün değil. bir ilave de takım yapıp da aynı maça girme yok. bu da takım halinde oynamaya alışmış grupları etkinlik dışında tutup takımınıza gelen iyi oyuncular ile kazanmak için etkileşimde bulunmayı şart koşuyor. rastgele maçlarda olmayan haberleşme ve taktik akışı var.
hesabın var mı? giriş yap