• msi'dan sonra burada da gigabyte marines maçlarının fast paced şeklinde devam ettiği turnuva.

bugünkü fnatic maçında ormancıları levi için power leveling yaptılar. bunun karşılığında adc ve supportu üst koridora gönderip top lane oyuncuları ile ormancısını henüz 5. dakikaya girilmişken 6. seviye yapmayı başardılar. ondan sonra ise maç tam anlamıyla bir clown fiestaya dönüştü ve maçı eze eze kazandılar. bu maçta fnatic top laner'i soaz'ın yerinde olmayı kimse istemezdi.
  • az önce biten maçta fnc'nin 20 dakika sonunda lz'ye 21 dakikada flawless game sonucu yenildiği maç. doğu ve batı takımları arasındaki uçurum devam ediyor.
  • maçları en başından takip eden birisi olarak bir iki çiziktireyim dedim;

genelde doğu batı olarak nitelendirdigimiz maçlarda( asya - (avrupa+amerika)) asyalılar ön planda oynuyorlar. genelinde oyunun ilk 15 dakikasında batılılar baskın, 15 dakikadan sonra ise asyalılar adeta çığ etkisi yaratacak hamlelerle oyunu bitiriyorlar. yanlış hatırlamıyorsam sadece tsm (na) bunlara karşı çok iyi dayandı ve hatta fw'ye karşı gidip gelen maçı kazandı. onun haricinde şu ana kadar ımt'de amerikanın gururu oldu. kimsenin beklemedigi 2 galibiyet aldılar ve elemelere göz kırpıyorlar.

bu seneki en büyük hayal kırıklıgı için de herhalde herkes fnc olarak hemfikirdir. özellikle ımt'ye kaybettikleri maçtan sonra bugün de fenerbahçeden bile kötü oynayarak 20. dakikada lz'ye kaybettiler.lz'de 3-0 yaparak muhtemelen bir üst turu garantiledi.

takımımız fenerbahce ise ilk maçında çok üstün bir oyun sergilemesine(geçen yıllara göre) rağmen yenilmekten kurtulamadı. takım olarak eksiğimiz bence üst seviyedeki bu maçlarda olan tecrübesizligimiz ve oyunu force edebilecek bir jungle'a sahip olmayışımız. move gelebilse belki bir nebze daha üst seviye oynardık. şimdi is ssg ile oynayacagız ve yüksek ihtimalle kaybedecegiz.

geçen sene yarı finaller için 2 avrupa 2 asya takımı kalmıştı. bu sene yüksek ihtimal 1 na ve 3 asya takımı kalacaktır diye düşünüyorum.

not: haydi 1907fb
  • az önce b grubundan longzhu ve fnatic çıktı.

inanamıyorum abi longzhu ve gam yükselir gam yükselmezse imt yükselir diyordum fnatice hiç şans vermemiştim bildiğin göt ettiler varsın etsinler nabalım. feelsbadman

ımmortals oynadığı 4 maçıda kaybetti özellikle fnatic maçında adc codysun kendisi çok ahım şahım olmasada iyi bir adc öyle bir hareket yaptı ki şaşırdık kaldık.tiebreak maçında fnatic ezdi geçti hiç bişey yapamadılar amerikanın laneti 2. hafta maç kazanamamalarıydı hatta 0-10 bi rekorları var galiba şimdi 0-4 oldu bakalım tsm ve c9 napacak

gam gruptan çıkmayı daha çok hakediyordu bence ama optimus en az 3 tane ori ultisini boşa attı 3 tane ne la biri tutsa gam kazanıcak olmasaydı böyle sonumuz..
  • çeyrek final eşleşmeleri belli olan turnuva.
    buna göre;

rng-fnc
    skt-msf
    we-c9
    lz-ssg

maçları oynanacak.
    ilk iki eşleşmenin galibi kendi arasında, son iki eşleşmenin galiba kendi arasında yarı final oynayacaklar.
    buna göre, yarı finalin bir tanesinin adı kanımca, rng - skt olacaktır. diğer tarafta ise tahmin zor fakat lz - ssg maçının galibi finalde oynayacaktır.
  • skt an itibariyle 2-1 geriye düştüğü turnuvadır. tahminim, diğer maç sonrası turnuvaya veda edecektir. buraya kadarmış faker, buraya kadarmış bang..

edit: yanıltmıştır gene beni. hasktr ya..
  • royal never give up ( rng ) ve fnatic ( fnc ) karşılaşmasında iki kez öne geçip oyunu kazanıp öne geçebilecek iken hamle yapmaktan çekindiği için 2-0 geri düşen bir fnatic izlediğimiz turnuva.
    şuan üçüncü maç oynanıyor takip etmek isteyenler buradan edebilirler.
  • fnatic ruhunu kaybetmiş. rng elini kolunu sallayarak yarı finale çıktı.

fnatic'in şu hallerine üzülüyorum be.
  • ilk yarı final serisi başladı. skt'nin kompu aşırı solo q düzeyinde. ardentsiz bang n'asıl bir performans sergileyecek çok merak ediyorum.

önden koşmasa bari...
  • mlxg kesinlikle proaktif oyunlar için doğmuş.
hesabın var mı? giriş yap