• sanırsam caz klavyecisi bir suser.
  • (bkz: roland xp80)
  • kendisi hakkinda soylenecek sozlerinin hicbirinin kendisini tanimlamaya yetmeyecegini dusundugum insan. 31 aralik 1995 itibari ile benimle calmaya lutfetmis yuce insan. ne zamandir goremedigim, gormeyi ozledigim gunesin oglu.
  • insanin icini umutla dolduran isik
  • önümüzdeki günlerde "sayın xp80, şu şu şu konularda görüşlerinizi almak için aramıştım" şeklinde rahatsız edebileceğim müzik insanı. çok sık online olmasa da, ara ara uğrayıp bizi güzel sohbetinden mahrum bırakmıyor.
  • dunyada guzel insanlarin olduguna dair umudumun bos olmadiginin 28 yillik kaniti. akli basinda isler yapan her insanin yuregini nasirlastirmak zorunda olmadigini, ideallerinin pesinden giderken yollarin basini tutmus ac kurtlara, tilkilere pabuc birakmadan da basarili olunabilecegini gostermistir bana.

ah bir de ne zamandir yazamadigim bir ilki yasatmistir. evet, bir ortamda beraberce yemek yedigim ilk celebrity kendisidir. insan gercekten bir garip hissediyormus cevrede hayran kitlesi toplaninca.
  • your song'u calarken dinlenilesi suser. hatta christiandan bin kat da iyi soyleyen suser (bkz: moulin rouge)(bkz: christian)
  • matrix reloaded izlemek uzere zorla sinemaya surukledigim sozluk kisisi. aylardan sonra gordugumde gozlerinin bambaska pirildadigini gordum. ama hala rengini hatirlamiyorum o ayri**.
  • "turkiye elton john'u sevme ve sevdirme dernegi" onursal baskani.
  • bana ozledim demeyi ozleten mavi gozlu dev*. elleri gercekten buyuk isler icin hazirlanmis bu devin de, piyanonun tuslarinda gezinmek, insanlari kulaklarinin pasini atmak, onlari buyulemek icin. ama siirin gerisi tutmuyor. tutmasin zaten*.
hesabın var mı? giriş yap