• süper bi adamdır.
  • az önce "suni yollarla büyütülen gıdalar doğal olmasa bile kanser yapıcı olduğuna dair tek bir kanıt bile yoktur!!! aynen tüketmeye devam" dedi, çünkü nüfus fazlaymış sistem bunu gerektiriyormuş, bu sayede daha çok üretim yapılabiliyormuş!
    valla gerilim filmlerindeki ruhsuz bilim(!) adamlarını aklıma getirmedi değil.
  • aslında dünkü programa gayet sakin başladı.ama sonradan rasim küçükusta'nın ithamları çok gerçek dışı gelmiş olacak ki o da üslubu sertleştirdi. bir bilim adamına yakışır yakışmaz ayrı mesele ama karşısındaki medya akademisyenine uzun zamandır birilerinin söylemesi gereken şeyleri çatır çatır söyledi ya benim içimin yağları eridi ekran başında. neredeyse tüm üniversiteleri ve akademisyenleri sahtekarlıkla , iş bilmemekle suçlayan bir insana karşı ben de daha sakin olamazdım herhalde."bu ülkede akademi sahipsiz de değil" hatırlatması gayet yerindeydi. 'beyefendi meselenin anlaşılmasına izin vermiyor ki televizyon televizyon gezebilsin , kitaplarını alıp okuyalım" sözleri meseleyi özetliyor aslında.

ukalalığı varsa onu da öğrencileri düşünsün artık.*
  • şarlatanlıkla mücadelesi batılın peşinde koşan bir toplumu aydınlatmayacak belki ama çabası için bile takdiri hak ediyor.
  • nerdeyse hiçbir istanbul tıp fakültesi öğrencisi kendisinden pek hazetmez. daha kendisinin dersine girmeden namını duydum. öğrencilere hakaret ettiği, herkese bağırıp çağırdığı anlatılageldi* sürekli. sonra derslerine girdim, korkudan en arkalarda oturdum bana da laf etmesin diye. adam, bir farmakoloji dersi ne kadar güzel anlatılabilirse, o kadar güzel anlatıyor. evet, öğrencilere sempatik davranmıyor; ama yerin dibine de sokmuyor kimseyi haksız yere. sonra kendi ağzından duydum bu konu hakkındaki görüşlerini.yağız hoca öğrencilerin kendisini sevip sevmemesini zerre umursamıyor, ona göre bir öğretim üyesinin görevi öğrenci yalakası olmak değil, iyi ders anlatmak. ve bunu da, fazlasıyla başarıyor. bundan dolayı da, maalesef her öğrencinin değil ama en azından benim çok sevdiğim bir hocadır ali yağız üresin.
  • bugun birkac kisinin laf sokup kacmak uzere basligina ugradigi dohtur.

kendisini tanimam etmem ama anlasilan herkes adamin saygisiz, ukala, kibirli, vs. olmasindan muteessir. acikcasi hicbirimiz adamin karisi veya cocugu degiliz. karakteri benim icin cok da fifi. sizin de uyuz oldugunuz sey, fitoterapistlerle, "dogal tedavi"cilerle, kisaca alternatif tipcilarla tartisirken saygisiz konusmasi.

benim kanaatim az bile yaptigi yonunde. o dediginiz insanlarin hepsi en hafif durumda dolandirici, en agir durumda 2. dereceden katil. sizleri dolandiran, belki masrafina yetismek icin onkologdan aldiginiz tedaviden vazgecirerek olumunuze sebep olacak insanlari savunma gayesiyle, sizleri dogruya yonlendiren insana havliyorsunuz. alternatif tipciya ne saygisi gosterecekmis zaten? muhatap alindiklarina dua etsinler.
  • habertürk'te gerçek fikri ne programında ahmet rasim küçükusta'nın saçmalamalarına büyük bir sabır örneğiyle cevap veren gerçek bilim insanı.
  • yavuz dizdarın altı boş saçmalıklarına, dediğinden bir şey anlamadım diyip içimin yağlarını eritmiştir. yavuz dizdar anlamalı ki “hastalık yoktur, hasta vardır.” öyle mühendislik gibi böyle yaparsan şöyle sonuç olur diyemezsin.

yağız hocayı büyük bir zevkle dinledim. eğrisiyle doğrusuyla tıbbı da yer yer eleştirdi, gerektiğinde hiç bir dayanağı olmayan saçmalıklara hakettiği cevabı verdi. iyi ki varsınız hocam.
  • kendisi ve kendisi gibi doktorlarda, insanlar hastalıkların nedenlerini araştırıp hasta olmanın önüne gerçerse ne yaparız korkusu hissediyorum.

tamam biz ölelim ama siz aç kalmayın amk.

ilaç şirketlerine ruhunu satmış bir başka sağlık çalışanı.
  • 7'den 77'ye taş devri kitabının yazarı profesör doktor ahmet aydın'ı canlı yayında degaj çekmek ve sonra ortadan kaybolmak ile suçlamıştı. tüm bunlar yaşanırken de yavuz dizdar olan biteni sadece seyretmişti. ahmet hoca gibi naif ve kibar bir insanın üzülüp utanması ekran başındaki milyonları çok üzmüştü.

nitekim profesör doktor ahmet aydın 5 sene önce genç yaşta rahmetli olup aramızdan ayrıldı.

ancak karma, yağız bey'in ahmet hoca'ya yaptığı ayıbı unutmadı.

ve geçen gün çok daha beterini profesör doktor mehmet ceyhan kendisine yaptı.

bu işler böyledir sayın yağız hoca.

keser döner sap döner gün gelir virüs döner.
hesabın var mı? giriş yap