• 10 yıldan fazla süren azınlık karşıtı propagandayı,
    aryan ırkının üstünlüğünü savunarak seçim kazanan hitler'i,
    hristiyan değerleri yücelterek ayrımcılığı sağlayan propagandaları,
    yıllarca süren azınlıklara karşı ırkçılık ve kutuplaştırma hareketlerini,
    insanların isminden giyinişine, aksanına kadar en küçük detaylar yüzünden öldürüldüğünü,
    milyonlarca insanın sadece doğduğu aile veya soyadı nedeniyle işkence çekip öldürüldüğünü
    bilmeden ya da görmezden gelerek saçma sapan rakamlara takılıp yapılmış gerzek beyan.

hitler ve nazi faşizminin tarihteki diğer benzer örneklere kıyasla daha kötü gösterildiğini savunmak başkadır. aslında soykırım olmadı demek gerzekliktir.

sayılan maddelerin hiçbiri faşizmin sistematik bir şekilde ayrımcılık yaratılması ve sonucunda milyonlarca insanın seçilerek etnik kökenlerine göre öldürüldüğü gerçeklerini değiştirmez.

tanım: yeni nesil 'attention whore' sıçmığı.
  • "ama onlarda şimdi filistin'deki müslümaları katle..."... diye geveleyen cahilin açtığı başlık.
  • 45 koli döküman gönderilsin hemen israil'e
  • boş arsa alıp yahudilerin kutsal ağacı gargat ağacından bir orman yapacağımdan beni bağlamayan sapmış önerme
  • teorilerden biri de kurulacak yeni yahudi devletinin hızlı bir adım atabilmesi, nüfusu vaad edilen topraklara çekmek amacıyla aslında bizatihi yahudiler tarafından fonlandığı.
    özellikle almanyada varlıklı bir yaşam süren yahudilerin ortadoğu'da yer alan israile gitmek istememesi böyle bir duruma yol açtığı söylenmekte. henüz yeni bir tarih olması, kaynakların çok taraflı olması gibi sebeplerle "doğru ya da gerçek" bilgiye henüz ulaşmamız mümkün değil diye düşünüyorum.
  • bana mantıklı gelen önerme , şu pandamı ortamında bir miktar insan fazladan ölünce ne gömecek ne yakacak yer bulamadılar , new york ta hala bazı ölülerin geçici morglar da tutulduğu belirtiliyor hindistan da odun kalmadı , naziler milyonlarca musevi kardeşimizi nasıl buharlaştırdı , meşhur kamp birkenau da 5 fırın var toplam ben demiyorum gidenler öyle söylüyor.
  • ne kadar aptalca bir iddia olduğunu bu entry'den öğrenebilirsiniz.

(bkz: #26605693)

herkes mal bi' biz akıllıyız.
  • bir yalandir.
    yahudi soykirimi vardir.

yahudilerin filistin’de yaptigi soykirima yahudi soykırımı denir.

bunun disinda oscar odullu yonetmenlere tehditle cektirilen filmlerde anlatilanlar ise evet yalandir. su an sosyal medya ve tum basin olanaklarina ragmen yahudilerin yaptigi dezenformasyonu dusunun ve bunun 1940’lardaki boyutunu hayal edin. hic zor degil bu senaryoyu yazmak.

ıkinci dunya savasinda polonya’da oldurulenler cingenelerdir. yahudiler degil..
  • dünya tarihinde defalarca olmuş hadisedir. nankörlükleri ve azgınlıkları artınca allah onların başına bir zalimi musallat etmektedir.

(bkz: #158204061)
hesabın var mı? giriş yap