• instagram hesabından "fuck turkey" paylaşımı yaparak büyük bir terbiyesizliğe imza atan israil başbakanının oğlu.

https://www.haaretz.com/…d-diplomatic-row-1.6095053
  • yandım olum sen
  • babasının başbakan olması dışında vasfı yok gibi duran bir siyasetçi çocuğu.
  • önüme düşen tweeti yüzünden profilini inceledim. bu tırrek türk olsaydı, saç problemini kabullenemeyen şahısla iftarlarda kongrelerde boy boy fotoğraf çektirdikten 2 ay sonra kadın cinayeti, uyuşturucu satıcılığı ve otopark mafyalığından aranmaya başlayıp asla tutuklanmadan elini kolunu sallaya sallaya gezer, tiktokta koko çekip milleti tehdit eder ve oturak alemlerinde yamuk yamuk ankara havası oynardı. adı da yasircan olurdu.
  • ergen topaç. babası kuduz bir köpek gibi silahsız, zavallı bir halka saldırırken kendisi de klavye delikanlılığı yapıyor. ırkının ispanya'dan gelip eteğine yapışıp, "kurtar bizi" diye yalvardığı bir millete saldıracak kadar da nankör bir şeref yoksunu. armut dibine düşmüş.
  • bana ok atmakta becerisi yüksek bir şahsı hatırlatan binyamin netanyahu'nun oğludur.

herhangi bir konu olsun mutlaka bize bir laf çarpar.

edit: düzenleme
  • arap kuzenleriyle dövüşmekten beynini yitirmiş bir adet piç kurusudur, beğenmediği türkler olmasa ırktaşları ispanya’da katolik tecavüzüne uğrayacaktı.
  • şöyle bir tweet'i var:
    to all the turkish bots that follow me here - quick history lesson. you are not native to anatolia, you came from central asia and did a genocide to the local greek christian population. ıstanbul is actually constantinople and you illegally occupied it. you also did a genocide to the armenians. you are currently illegally occupy north cyprus, north syria, and kurdistan. your country is run by a dictator who wants to re occupy and oppress the arab world like in the days of the ottoman empire.
    türkçesi:
    "beni burada takip eden tüm türk botlarına hızlı tarih dersi: anadolu'nun yerlisi değilsiniz, orta asya'dan geldiniz ve yerel yunan hristiyan nüfusuna soykırım yaptınız. istanbul aslında konstantinopolis ve siz yasadışı olarak işgal ettiniz. ermenilere de soykırım yaptınız. şu anda yasadışı olarak kuzey kıbrıs, kuzey suriye ve kürdistan'ı işgal ediyorsunuz. ülkeniz, osmanlı imparatorluğu günlerindeki gibi arap dünyasını yeniden işgal etmek ve zulmetmek isteyen bir diktatör tarafından yönetiliyor."

esfel-i safilin dedikleri bu pislik olsa gerek. kendi katil ülkesine bakmadan türkiye'ye tarih dersi veriyor. israil'i savunmayı bir halt zanneden türkler retweetlesin bu yaratığın tweetini, yakışır.

tnm: babasının oğlu.

edit: türkçe çeviri.
hesabın var mı? giriş yap