• çoğu kadının, evlilik yaşları gelene kadar, kültürsüzlüğünü görmezden geldiği erkektir
  • kültürlü ama yakışıksız erkek olarak bu karakterlerin zıttı mıyım bilemiyorum ama büyük ihtimalle yalnız ölcem, insanlar hep fiziksel özelliklere önem veriyor. dert yansalar bile bir güzeli bırakıp diğeriyle ilgilenmeye başlıyor. neden? içgüdüsel olarak bu kişiden çocuk yapsam daha sağlıklı olur düşüncesi genlerimize işlemiş sanırım. kısacası doğal seleksiyona uğrayacağız ve gelecekte hep fiziksel olarak iyi insanlar var olacak. en azından o zaman sırf güzelliği için birileri parayı götüremeyecek. (polyanna moduna ne zaman büründüm ben )
  • kültürlü ya da kültürsüz kadınların ekseriyeti tarafından ilgi görüp tercih edilen erkektir. kültürsüzlüğün seviyesine göre yakışıklılığın hatrına idare edilebilir. ilişkide karşı taraftan beklenti nedir ona bakmak lazım. böyle erkekleri tercih eden kadınlar genelde diğer kadınlara nispet yapmak ve sevişmek için birlikte oluyorlar. sevişmedikleri zaman erkekle beraberken vakit sıkıcı geçiyor olmalı. gerçi kadın da erkeğin dengiyse sorun olmaz heralde. açıkçası bir erkek olarak benden daha az kültürel bilgiye sahip kadınlarla sevgili olmak bir yana dursun arkadaşlığımı bile sınırlıyorum. çünkü onlarla sohbet etmeye çalışmak bir noktadan sonra ızdıraba dönüşüyor.
  • spor salonlarında bolca bulabilirsiniz.
  • yakışıklı olsun bizim olsuncu kadınlara müstehaktır.
  • hanımefendiyi bu farkındalığından ötürü tebrik eder. çirkin ve kültürsüz bir erkek olarak içinde bulunduğum güruhun ; yeni bir kavram geliştirilerek, pr çalışması desteği ile topluma ve üreme zincirine (bedava seks) katılması için arge çalışmalarım devam etmekte.
  • kızlarda bu tarz erkekler kadar kültürsüz oldukları için (bkz: tencere kapak) hiç bir sorun göremediğim önerme.
  • çöptür.
  • kazanandır. ister adorno ol, ister schopenhauer. ister süper zeki, süper entelektüel, on numara efendi, yüz numara karakterli, harikulade dürüst ol, tipi düzgün erkek kadar şansın yoktur. 5-0 önde başlıyor tipliler. yok mu tipi gözardı edip genel kültüre önem veren kişiler? çok az. fakat çoğu kişi en başta "benim için görüntü önemli değil" der, sonra kanka der, sonra "ay şu çocuk ne yakışıklı kanka" der uzayıp gider.
    ayrıca kültürsüz kimse yoktur, genel kültürü zayıf insan vardır.

(bkz: kültür)
  • erkekler kültürsüz de kadınlar çok mu kültürlü yapmayın allah aşkına. bebek gibi kızlarla kaynıyor ortalık ama içleri bomboş, teneke. iyi eğitim alabilmiş kültürlü azınlık ise iyice kapalı ve mini gruplar halinde takılmaya başladığı için yeni tanışmalara gebe bir ortam da bulunmuyor.
hesabın var mı? giriş yap