9726 entry daha
  • ben bataryası tek sefer doldurulan bir pilim. beni şarj edemezsin. heveslerim ve isteğim kaçınca fişe takarsan geri gelmem. bir avuç volta tav olmam. halim darma duman, kaçak var vücudumda, köz olmaktan korkuyorum.
  • ruhun bedeni geride bıraktığı bir başıboşluktan umarsızlığa ve sonra tecrite doğru yol alan, mecbur bırakılmaya fırsat vermeden tercih edilen özlük hali. bir özlemin izdüşümü. kendini tekrarlayan umut içgüdüsüne ket vurma.
  • aslında hep yalnızız. bazen kendimize perdeler oluşturuyoruz yalnizligimizi gormemek icin.oyle kötü bir sey degil iyi kullanılırsa çok büyük güc barındırıyor. büyük çoğunluğunun depresyona sokuyor olabilir ama kendimize sahip olduğumuz gerçeği de var şimdi. alışan bünye de insanların pislikle dolu dünyasına geri donmek istemiyor hakli olarak ve ben yalnizligi insanligin en ilginç hallerinden biri olarak görüyorum. kozmik buluyorum hatta.
  • yalnızlığın bir derecesi var mı bilmiyorum. bazen bir an oluyor, bazen bir gün. bazense hiç geçmeyecek bir fırtına gibi kopuyor içinde ve yolumu kaybediyorum. düşlerin getirdiği bir gerçek var belki de inan bilmiyorum . seni yaşamak heyecanlı ama keyif vermiyor. yine seninle olduğum şu sıralarda bugün bazı şeyleri değiştirmek için acele etmem gerektiğini anladım. bu acele kötü bir türk dizisinin reyting almamasından dolayı alelacele boktan finali gibi olmaz umarım.
11623 entry daha
hesabın var mı? giriş yap