• bu kadar kötü kombinasyon uyku kaçırır, enerji tüketir.
    kalan kulağımızın arkasını sikin de kurtulayım dedirtir.
    bir avazda soyunup sokağa indirir, sonra da polislerce derdest ediltip gözü erenköy acilde açtırır, a koğuşa yatışı verdirir. mis!
  • +yanlış şehir . bir çoğumuz çoğunlukla maddi kaygılardan dolayı yaşamak istemediğimiz yerlerde yaşıyoruz. sokağa çıktığında kendin gibi insanların arasında olduğunu görmek , kendini özgür hissedebildiğin bir şehirde olmak en az bunlar kadar önemli.
  • bütün bunların net olarak farkındaysan harekete geçme zamanı.

ilerlemiş yaş falan hikaye. hayatta hiç bir şey için geç değil ve hayatın neler getireceğini en iyi senin bilmen lazım. yanlış bir evlilik yaptığını düşünüyorsan ayrıl. hem kendine hem eşine eziyet etme. ondan sonra işinle alakalı radikal kararlar alıp ummadığın maceralara açılabilirsin. motivasyon ve kendin için bir şeyler yapmaya başladığında o kötü şansın nasıl düzeldiğine şaşıracaksın. aslında sen şu anda aynı kısır döngü içinde debelenip duruyorsun. kendin için bir şey yap.
  • dönün. zararın neresinden dönseniz kârdır geri dönün.
    yanlış işi bırakabiliyorsanız bırakın. istemediğiniz bir şeyle kendinizi çürüteceğinize bir süre (ayağa kalkana kadar) geçim sıkıntısı çekin daha iyi.
    yanlış aşkı evliyseniz bile bırakın. hatta çocuğunuz varsa bile ve hatta ilerlemiş yaşınıza rağmen bile bırakın.
    kötü şans yoktur kötü sözleriniz vardır. inanmaktan assla vazgeçmeyeceğim tek düşünce budur.
    lütfen lütfen lütfen hayatınızda “ben çok şanssızım, bende de şans olsa.....” gibi cümleleri çıkarın. bir şey kötüyse bu sadece sizin baktığınız açıdan kötüdür ve inanıyorum ki bazen bizi yıkan ölümlerin bile bir sebebi vardır. nefes aldığımız sürece her zaman bir şansımız var. öldürmeyin kendinizi.
  • iş yok + aşk yok+ şans yok + ilerlemiş yaş var + para yok + gerçek arkadaş diyebileceğin birisi yok+ mutluluk yok daha kötüsü umut yok. olarak kendime uyguladığım durumdur.
  • önemli olanın hayat değil, deneyimler olduğunu bilen biri için önemsiz detaylar. ömür kainatta bir kum tanesi. imbiğinden ruhuna süzülenler mühim.
  • gelinen boktan bir noktadır.
  • yıllar içinde kullanabileceğim etiket. hala o kadar yaşlı değilim.
  • hepsini 20li yaşlarda bıraktım.
  • bomboş geçen bir hayat demek bu.
hesabın var mı? giriş yap