şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: stuck on you)
  • ilker ayrık'ın yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünü oynadığı "yapışık kardeşler" filmi için artık yeni imajıyla izleyicisinin karşısına çıkacak. filmde ilker ayrık'a, hakan bulut, ıvana sert, erdal tosun, suat sungur, suzan kardeş, ayberk atilla, ercan bostancıoğlu (ateş böceği), fırat tanış, bülent şakrak, fatmagül fakı, halil sezai, yasemin çonka gibi isimler eşlik ediyor. yapışık kardeşler filmi 2015'te vizyona girecek.

çerezlik bir olması bekleniyor. görelim, bakalım.
    ıvana sert dedi ve o an benim o filme gitme ihtimalimi sıfırladı.
  • yapisik kardeslerin isimleri de halim ile selim olacakmis. tam benlik film olacak :)
  • tam olarak nasıl bir yapışıklık halinde olduklarını anlayamadığım kardeşleri anlatan film.
    ama kadro sağlam muhtemelen bekleneni verecektir.

şuradan daha fazla bilgi edinilebilir.
    ayrıca şöyle de bir video var.
  • educatedear tarafından hazırlanan ve şu ana kadar gördüğüm en yaratıcı kamera arkasına sahip olan sinema filmi

videosu şuracıkta

--- spoiler ---
    bütün esprileri komik ama walking dead kısmı bence müthiş
    --- spoiler ---
  • komik olmayan kamera arkasını , ''arkası bu kadar komikse,filmi düşün'' şeklinde bilal'e anlatır gibi anlatıp reklam yapmaya çalışan firmanın yapımcılığını üstlendiği film.

--- spoiler ---

göte soda şişesi sokmalı komiklik
    --- spoiler ---
  • fragmanından anladığım kadarıyla matt damon'lu stuck on you türkçe adıyla takıldım sana filminin remake hali. eğer resmi olarak telif haklarını almamışsalar o zaman bildiğin "çakması" oluyor tabii. arak da diyebiliriz. bunla ilgili internette veya başka bir yerde bilgi yok. açıklasınlar da, ona göre izleyelim.
  • ivana sert'in iki adet dev meme ucu ile iştirak ettiği yeni film. başarısız afiş, başarısız photoshop.
  • ızlemeden nefret ettiğim film. bugün izinliydim. evde tv izledim. sebepsiz cnn türk açıktı genelde. sürekli bu filmin reklamı karşıma çıktı. reklam değil sadece bir günde yönetmenini üç kez farklı programda gördüm. samimi bulmadım. bir sinema sever olarak her filme emektir diye saygı duyarım ama bu filmden uzak duracağım.