• (bkz: stuck on you)
  • yapisik kardeslerin isimleri de halim ile selim olacakmis. tam benlik film olacak :)
  • educatedear tarafından hazırlanan ve şu ana kadar gördüğüm en yaratıcı kamera arkasına sahip olan sinema filmi

videosu şuracıkta

--- spoiler ---
    bütün esprileri komik ama walking dead kısmı bence müthiş
    --- spoiler ---
  • komik olmayan kamera arkasını , ''arkası bu kadar komikse,filmi düşün'' şeklinde bilal'e anlatır gibi anlatıp reklam yapmaya çalışan firmanın yapımcılığını üstlendiği film.

--- spoiler ---

göte soda şişesi sokmalı komiklik
    --- spoiler ---
  • fragmanından anladığım kadarıyla matt damon'lu stuck on you türkçe adıyla takıldım sana filminin remake hali. eğer resmi olarak telif haklarını almamışsalar o zaman bildiğin "çakması" oluyor tabii. arak da diyebiliriz. bunla ilgili internette veya başka bir yerde bilgi yok. açıklasınlar da, ona göre izleyelim.
  • ivana sert'in iki adet dev meme ucu ile iştirak ettiği yeni film. başarısız afiş, başarısız photoshop.
  • benim boşa harcayacak 2 saatim ve 20 liram var diyorsanız gidin ve hem zamanınız hem de paranızı çöpe atın. bir vesileyle galasına gittiğim ve yaklaşık 90 dakika zulme uğradığım bir film olmuştur. bir kere espiri namına bir şey yok. sana çakmak lazım sana kaymak lazım gibi orta okul 1 espirileri ve iki tane şaşı koyalım, gülünür belki şeklinde bir kafayla yazılmış. hele bir de komiklik olsun diye karadeniz şivesi konuşmaya çalışan ama zerre beceremeyen birini bulmuşlar ki evlerden ırak. aga kimse demedi mi size abi bu komik değil diye. nasıl bir espiri anlayışınız var merak ettim.
  • az önce ilker ayrıktan gelen mesajla davetli olduğum film. yeni moda sanırım.
    ''eşler sözlüler nişanlılar fıtpıslar;
    yapışık kardeşler sinemalarda!
    filmime birlikte gidin, çok gülün, çok eğlenin; çünkü ben sizi tutuyorum!''

mesaj ile izleyici toplamaya çalışan filmden ne hayır çıkar bilemedim. izlemeyi düşünmüyorum.
  • renkli, feminen kıyafetler, bilekten el hareketleri ve ince ses ile eşcinsel betimlemesi klişesine düşmüş, saygısızlık yapmış film. bıktım, sıkıldım, usandım.
hesabın var mı? giriş yap