• --- spoiler ---

ferhunde'nin kabus görürken orgazm olduğunu öğrendiğimiz dizi.

--- spoiler ---
  • oyuncularının artık içlerinden "bitse de gitsek" dediğini düşündüğüm, demelerini istediğim, kanal d'nin getirdiği geviş.
  • fikret "nereye gidiyoruz" diye soran taksiciye "eve" diye cevap verdi. kadın o noktaya geldi.
  • sevket'in koske cagrildigi dizi
  • ailenin başına bugüne kadaar gelen musibetler artık gına getirse de çok rahatsız etmiyordu, en azından belli bir mantık kurgusu içinde işleniyordu. ancak en son fikret - tahsin arasında yaşananlar artık senaristlerin çok ciddi şekilde tıkandığını ve dizinin bitmesi gerektiğini gösterdi. en son örneği ediz hun filmlerinde olan yanlış anlamalar fazlasıyla eğreti durdu. tahsin açık şekilde suçsuz olmasına rağmen nedense bunu kimseye anlatmadı. hele ki 3 tane anormal tesadüfü birden yaşaması artık senaryonun iyice dibe vurduğu nokta oldu.
  • bir an korktum valla tahsin arkadaşını sepetleyip rakıyı açtı ya .."evyah kadın gidici "dedim kendi kendime.

bu arada aliriza gibi yaklaşık 1 ton çeken bir tipin hadi ben gideyim bari diyip adapazarına gitmesi oldukça ilginçti. gören de yandaki bakkala gidecek sanır. insan evden çıkmadan bir tuvalete girer.ceketini aldı ve çıktı resmen. ben haftasonu bir yere giedecek olsam evdem çıkmam yarım saatimi alıyor. bu kiloya bu hızı kutluyor ve senaristlerin daha fazla saçmalasını ümit ederek gelecek haftaki bölümü 4gözle bekliyorum.

ya şevket koca konak parasını yedi hala evde lafı edilmiyor ...bu ne zenginlik yaaa anlamadım gitti.
  • hacıyatmaz gibi bir şey oldu bu ferhunde bu dizide.
  • halil ergün'ün ali rıza karakteriyle harikalar yarattığı, bölüm başına 2 kalp krizi ortalamasıyla oynadığı abuk dizi.
    son bölümde ali rıza geçirdiği 4 kalp krizini bir de inmeyle süsleyince münir özkulun kırılamayacağına inanılan rekorunu da egale etmiş oldu.
  • 145. bolum spoiler

bana yine kahkahalar attirdi ya saolsun. o nasil bir gecistir yaa. gunduz vakti caydan rakiya gecis yapti tahsin. simdi bu gecis faslinda olanlari tabi izleyemedik. rakiyi gorunce verdigim tepki "oha!!!" oldu. ne dedin kadina da o rakiyi actin? karsindaki insan evladi urkmez mi bu adam simdi niye raki acti diye, o kadin da iyice uyusmus herhalde normal karsiliyor. simdi ne dicen, ne aciklama yapican ali riza bey'e? burda hakikaten cuvallamis senaristler. hemen bir cay koymalarini oneriyorum.

145. bolum spoiler
  • sözleri çok güzel olan, nefis bir gökhan türkmen sarkisi:

ah o ekin bizde hiç tutmazmı
    gözlerin yaşı nadasta kurumazmı
    bir babam ki yaprak yaprak dökülen
    dalları eğilirde kendini vurmazmı

dokunsam sana sen gibi kokarmıyım
    günaha senin gibi bakarmıyım
    sonbahar tane tane dökülür
    senin gibi sağlam ayağa kalkarmıyım

ah babam can babam
    bu dert bizde yok babam