• "harry potter is about confronting fears, finding inner strength and doing what is right in the face of adversity. twilight is about how important it is to have a boyfriend.”

stephen king
  • günde iki paket sigara içtiğimizi varsayalım... 2 gün boyunca hiç çay içmeyince bu sayı 2 günde bir pakete düşüyor, her gün iki paket kaçak sigaraya (prestij) 6 lira veriyorsak, 2 gün içerisinde 3 lira verdiğimizde aylık 180 lira olan sigara giderini 45 liraya düşürmüş oluyoruz... "çay pişmanlıktır" -aynştayn yanımda bağdaş kurdu ağlıyor...
  • "işsiz gezen tüm üniversite mezunlarina sesleniyorum; o diplomayi neden rulo şeklinde veriyorlar saniyorsunuz"
  • ''artık chp'nin de dizisini çekme zamanı geldi. seks ise seks, entrikaysa entrika, ayrılıksa ayrılık; daha ne olsun.''
  • "twiligh braking dawn muhteşem !! böyle aşk war mi başka ? !"

yuh amına koyim lan! 25 yaşında insansın. ayıp...
  • " ?"nefret ede ede seviyorum" vay be emir xxxxoğlu iyisin haa :d "

yazar burada eski sevgilisine mi yoksa ünlü birine mi seslenmiş çözemedim bende.
  • "herkez hata yapabilir, pardon herkes..."
  • "türkiye'de askerlik çeşitleri;
    15 ay askerlik = mehmetçik
    6 ay askerlik = mehmet
    21 gün bedelli = mehmet bey
    vicdani red = memoş"

alintidir.
  • durum güncellemesi: x'in artık bi ilişkisi yok.
    yorum 1:bi ilişkin olduğunu bilmiyordum :o
    yorum 2:eli kırılmış.
    :)
  • artık yarıyor mu yoksa yararken düşündürüyor mu, siz karar verin..

"aww =( i'm a "heartbroken" teenage girl. instead of logically talking to the person who made me feel this way, i'm going to write indirect statuses everyday to show him how i really feel. and i'm going to post pictures of lil wayne quotes i found online that in no way relate to my current situation. =( that'll show him."
hesabın var mı? giriş yap