• (bkz: yaş)
  • aşk acısı çeken delikanlıya o kızın da kendisinin de bulunmaz hint kumaşı olmadığını anlatmaya çalışmak ve beklemiş bulaşıklar
  • drama, yalnızlık, kabullenme, gevreklik
  • anne baba otoritesi kesinlikle.ister yakın ol ister uzak bir şekilde size müdahale etmenin bir yolunu buluyorlar.
  • disko anasını satıyım, disko. ben anladım ki bu ve benzeri ortamlara evli olarak gitmek gerçekten gereksiz. ne zaman diskoya hatunla gitsek 1 saat sonra kendimizi dışarda bir bar,pub vb. bir yerde içiyor buluyoruz. ayrıca yaş ilerlerdikçe etrafındaki arkadaş çevresine katlanamıyorsun ve en yakındakilerinin yanına çekiliyorsun.
  • gurbet lan gurbet...
    yaşamayan bilmez beyler.
  • sevdigim guvendigim insanların arkamdan vurması sonrada yuzume hicbir sey yokmus gibi oynamaları
  • karşı cinsten biriyle tanışmak, tanıştırılmak.

gerçekten panik atak oldum artık. hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor biriyle tanışacaksam. rol yap, gülümse, saçmalama... yeterrrr diye bağırma hissi.

çoğu yalnızlık demiş ama, huzurlu bir yalnızlık gibisi yok. yaş ilerledikçe sokakta, ortamda aşık olma olasılığının neredeyse olmadığını bilmek gibi kötü bir his de yok. mantık önde, paronayaklık arkada allah allah diye işe gidip gel. karşına biri çıktığında da aman evli mi, çocuğu mu var, manyak mı diye düşünmekten delirmemek elde değil. sonra türk kızı şöyle, türk kızı böyle diyip duruyorsunuz. korkuyoruz sizden bi anlayamadınız.

neyse yine dağıldım sonuç yalana, aldatılmaya katlanma tahammülü azalıyor yaş ilerledikçe.
hesabın var mı? giriş yap