• zamaninda merve gibilerini üstüste koyup sikmis biri icin normal bir davranis.

bu da yasar abimizin efsane zamanlarindan gelsin; herif yetenegiyle, yakisikliligiyla simdiki kivanci, kenan'i, burak'i 3'e katlayip 5'e bölermis.
    link
  • "bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır." sigmund freud
  • belki de fazla kaçırdığından, kusma hissi uyanıyordur.
  • öz erkek

çay reis zamanında türlü türlü gacıları şey ettiği için artık bakma gereksinimi duymuyor bile
  • ben de inanan bir birey olarak kendisinin şu dansını izleyemiyorum. taytlı erkekler vardır.
  • bu adami bu kadinin dansina bakmiyor diye otekilestirdiginiz anda siz bagnaz oluyorsunuz. adamin kendi hur iradesi. bakmak zorunda degil ki.
  • "dedikodu programında maneviyat takılan abi" davranışı
  • 15 yıldır tövbeli. istese kaldığı yerden devam edip dizilerde filmlerde ufak rollerde de olsa oynamaya devam ederdi. sırf burdan bile ben kendisinin samimi olduğuna inanıyorum
  • düşük zekalı kekoları göstermiştir.

dine yöneldiysen git evinde otur rabbini an demiş hanzo.

islam öyle bir din değil lan. sen hinduizmle, budizmle falan karıştırdın islam'ı.
  • sıkıntı bakmaması değil, o programa çıkıp bakmaması. amk o programda danstan daha günah şeyler oluyor. mevzu dans mı eyy yaşar alptekin?
hesabın var mı? giriş yap