• yaptıklarını izledikten ve savunmasını okuduktan sonra yaşayan, nefes alıp hareket ederek ataerkil yaşam düzeniyle arap kültürünün kendisi dışındaki diğer canlılara olan bakış açısına sahip olan bu canlı organizmayı nasıl bir sıfat ve betimlemeyle tanımlamak gerekir diye düşünüyorum da bulamıyorum
  • beynini siktimin barzosu. bu iti islak mese daliyla iyi bir döveceksin.
  • eğitimin çok geride olduğu bir toplumda yetişmiş bir insanın kadın algısının neticesinde cereyan etmiş olaydır. köküne indiğimiz zaman bu adama kimse kadın kavramı ile ilgili değer yargılarından bahsetmemiş.kadın kimdir,ana kimdir ona nasıl saygı gösterilmesi gerekir? bu eğitim verilmedikçe ne yazık ki toplumumuzda bu ve bundan daha trajik olaylara şahit olmaya devam edeceğiz.
  • esini yuk katiri kadar degerli gormeyen adamdir.
    beyin olumu genc yaslarda gerceklesmistir tahminen.
  • (bkz: yetiş ya frank yetiş ya castle)

yok ya, bize de bi denecik lazım yoharıdakinden.
  • gün geçmiyor ki evrim sürecini tamamlamamış bir insan atımığıyla daha karşılaşmayalım

böyle tipleri alacaksın sabah akşam ibreti alem olsun diye bacaklarından sallandıracaksın, bak bakalım bir daha eli kalkıyor mu?
  • eşinin şikayetçi olup olmaması önemli değildir. devletin "bi dakka hemşerim" deyip cezalandırması gereken adamdır!
  • önce valiz sandım ama sanırım kadının kucağındaki bebek puseti. böyle şerefsizleri ortaya alıp döndüre döndüre döveceksin.
  • piç
    budur. başka tanım aramak gereksiz. zaten adam da gereksiz.
hesabın var mı? giriş yap