şükela:  tümü | bugün soru sor
  • medeniyetin merkezi van’da kameraya yakalanmış barzodur.

link
  • yaptıklarını izledikten ve savunmasını okuduktan sonra yaşayan, nefes alıp hareket ederek ataerkil yaşam düzeniyle arap kültürünün kendisi dışındaki diğer canlılara olan bakış açısına sahip olan bu canlı organizmayı nasıl bir sıfat ve betimlemeyle tanımlamak gerekir diye düşünüyorum da bulamıyorum
  • beynini siktimin barzosu. bu iti islak mese daliyla iyi bir döveceksin.
  • inek bokunun bile toprağa faydası var ama bu adamın neye faydası olabilir onu düşünüyorum.
  • eşinin şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakılmıştır.
    fakat buna el atılması gerekmektedir.
    örnek olacak bir ceza verilmelidir.
  • şöyle haberleri gördükçe örgüt kurup, bunları yakalayıp, inanılmaz işkence aletleriyle işkence ederek öldürmek, ibreti alem içinde sergilemek geçiyor içimden. sırf bunun için çalışan her ilden bir ekip kurasım baya baya örgütlenesim var. zamanla halkta sever bizi. polis yakalasa da içeri attırmazlar hem.

kimse şimdi senin ne farkın kalır o zaman falan saçmalıklarına girmesin. kına gecesine giderken annesiyle kaçırılıp gözü önünde önce annesine tecavüz edilip öldürülen, sonra da kendisine tecavüz edilip kesilip yakılıp parçalanıp bilmem ne işte. umrumda da değil açıkçası ne düşündüğünüz.

bu şerefsiz evlatlarının cezası hapis değil. para değil. dayak değil. ölüm değil.
  • esini yuk katiri kadar degerli gormeyen adamdir.
    beyin olumu genc yaslarda gerceklesmistir tahminen.
  • (bkz: yetiş ya frank yetiş ya castle)

yok ya, bize de bi denecik lazım yoharıdakinden.
  • eşinin şikayetçi olup olmaması önemli değildir. devletin "bi dakka hemşerim" deyip cezalandırması gereken adamdır!