• yaklasik 25 yil evvel trabzon'da dinlemis ve hitabetine hayran olmustum. bunca yilin ardindan yakin zamana ait birkac konusmasini izledim bugun. mevzu hitabet ise daha iyisi yok. butunuyle retorik degil kastettigim tabii.
  • kültür, medeniyet ve vakıflar üzerine tesirli bir konuşma yapmış daha yeni. adını bu vesile ile duydum.

https://m.youtube.com/watch?v=ffaaael6w4o
  • on yıl içinde cumhurbaşkanı olması onaylandı. şimdiden tebrik ediyorum.
  • mecliste yaptıgı örnek konuşmayı şuraya bırakayımda şuursuzca iftira ve karalama yolunu seçenlere ders olsun
    meclis konusması
  • mide bulantısı yaratma becerisi gayet iyi bir islamcı. mariam kavakçı savunması yapabilecek kadar seviye düşürmek maharet ister. şu kasaba ocak başkanı tipi ve mutat milliyetçi-muhafazakar jargonu geveleyen hitabetiyle yakın dönemde malum partide rütbe kapması pek muhtemel.
  • son kertede her zaman siyasal islam cephesinde mevzilenip akp'nin yanında hiza alıyor. yavuz bey , akp'nin yozlaşmış gençliğini savunmak size mi kaldı?
  • geleceğin reisi,başkanı veya lideri, adını siz ne koyarsanız koyun. kelime darağacından, hitabetine, üslubundan, vizyonuna. fazlasın buralara başkan, yolun bahtın açık olsun severek takip ediyoruz
  • milliyetçi camiada hitabeti en düzgün ve karizmatik olan tek siyasidir desek yanılmış olmayız. ilerleyen yıllarda milliyetçilerin ülkücülerin lideri olacaktır. meclis konuşmalarında milletin sesi olan ender vekillerden beğenerek takip ediyoruz.
  • meral akşener'in kendisini grup başkanvekili yapmasının ne kadar doğru olduğunu gördüğüm siyasetçi.

cumhur ittifakının tabanında çok sıcak karşılanacak bir isim.
hesabın var mı? giriş yap