• bir gün aynaya baktığımda gözlerimin çıplak olduğunu gördüm.
    çok utanmıştım.
  • geçen gün yine sözlüğün ebesi ile cima ediyorlardı. ssg koş dedim, koşmadı.
  • iskenderun da askerlik yaparken şahit olduğum bir olay vardı. çarşı iznindeydik kışlaya geç kalmıştık. koşa koşa giderken caddenin karşı tarafında bakkalda hırsızlık yapan iki çocuk kaçıyordu elinde bastonla yaşlı bir amca çocukları kovalıyordu. derken çocuğun biri arkasını dönüp bir bıçak sapladı adamcağız düştü yere ama elimizden bir şey gelmedi.
  • not +22
    son 15 senedir akp nin kazandiğını gördü bu gözler.

edit : 20 sene oldu amq.
    hardcore den hurdcoreye geçiş yaptık.
  • 18. yaş günümü "melekgirmez" olarak tabir edilen bir sokağın girişinde yer alan bir mekanda içerek kutladık arkadaşlarla. şehir ismi vermiyorum, bilenler vardır illa. mekanın önündeki masalarda içkilerimizi içerken 2 yandaki mekandan kavga sesleri yükseldi, mekanın dışına bir kaç adam çıktı, önce bıçaklar ardından silahlar çekildi, mermiler havada uçuşuyor derken, kaçmaya çalışan adamlardan biri tam yanımızdan geçmekteyken arkasından gelen bir diğer kişi bunu yakaladı, dizlerinin üstüne düşürdükten sonra gözlerimizin önünde kırık şarap şişesiyle boğazını kesti ve yere bıraktı adamı. donup kalmış, hareket edememiştik. sonradan öğrendik ki, mekanda kons. varmış, bu boğazı kesilen herifte konslardan birine aşık olmuş, kurtarıcam seni bu hayattan derken, boğazı kesilerek kendi bu hayattan koparılmış.

(bkz: a true story of mine)

p.s : kırıkkale, adana veya aksaray değil arkadaşlar. ama bu üçgenin ortasında yer alıyor.

p.s 2 : nevşehir ürgüp gençler. haha 100 kişiden tahmin geldi en çok söylenen kırıkkale oldu, buradan selamlar
  • ilk okuldaydim. köyde bir köpek vardı dolaşırdı ortalıkta. bir gün araba çarpmış heralde, yol kenarında inleyip yatıyordu. köyün çocukları başında toplanmış izliyorduk. bizden yaşça büyük biri geldi elinde pompalı tüfekle ve can cekişmesin diye kafasına sıktı köpeğin. o ani hiç unutmam. bildiğin parçalandı kafası köpeğin et parçalari, kan... ufff bak yine gözümün önüne geldi. çocukluk travmasi böyle oluyor işte.
  • zamanında girdiğim termodinamik 2. midterm'ünde geçen olaylardır. ortalama 25 üzerinden 4 falandı. bırakın +18'i +21'lik olaylar dönmüştü şimdi burada yazamayacağım.
  • ulker link verenleriniz bol olsun.
  • iyice ankete çevirdiniz diye goy goy çevirmicem zaten sözlük çöplüğe döndü, biz de devam ettirelim madem.

kırıkkale - ankara yolunu bilen bilir baya sıkıntılı bir yoldur. kışın ortası kar tipi fırtına her şey var. yavaş yavaş gidiyoruz sis de var zaten. trafik sıkıştı bir ara kaza olmuş anladığım kadarıyla, kafayı kenara bir çevirdim 2 ye bölünmüş bir kadın cesedi. kadının yarısı var yarısı yok resmen, kanım donmuştu haftalarca arabayı hızlı kullanamadım.
  • hatay'a askerlik için geldiğim ilk gün teslim olmadan önce ailece şehir merkezinde dolaşırken adamın teki ondan kaçan birini yakalayıp bıçağı gözümüzün önünde göğsüne taktı.
    biz şok ortalık kan revan içinde.

içimden nereye düştük boyle nasıl bir bilmecenin içindeyim mk desemde pek renk vermiyorum.
    ancak asıl kazık serinyol'a düşmemle girmiş de haberim yok neyse o başka entry mevzusu.

annem alıp dönecekti istanbul'a beni birakmam diye zor ikna ettik kadını.*
hesabın var mı? giriş yap