• yemek yapmayı da seven kadındır. yanında aç kalmazsınız.
  • dünyaları yiyip su içsem yarıyor diyen kadından daha dürüsttür.

dürüst olduğu için de eş seçerken iyi bir kriter olabilir bu davranışı.
  • afiyet olsun denilesi insandır. hayatın keyfini çıkarmak güzeldir. tabi sağlığı bozmamak kaydıyla.
  • benimdir. aksini söylesem de bu tontikliğin başka bir açıklaması olamaz zaten. *
  • iştahı sayesinde kendini sevdiren kadındır.

şu sıra yemek adı duysam bile midem bulanıyor inanır mısın? bırak yemek yemeyi sevmeyi :(
  • psikolojik aclik gostergesi, salt yemek yemeyi belirli limitlerde sevebilir... anne baba bosanmasi, birinin olumu, sevgiliden ayrilmsk vs... yemek yemeyi sevsin ama kendini daha cok mumkunse...
  • benimdir. yemek yemeyi çok seviyorum ve diyetteyken falan hayattan gram zevk almıyorum. ya o güzelim hamburgeri, tantuniyi, fettuciniyi gömemedikten sonra, o fıstıklı sarma baklavayı yemedikten sonra, her yediğin yemeğin kalorisini hesaplayıp fazla çıkınca deli gibi spor yapıp eritmeye çalıştıktan sonra ben ne zevk alayım bu hayattan! yiyip yiyip kilo almama paket programını vücudumuza hangi sürümle edinebiliriz acaba?
    sürekli kilo alırım aman fiziğimi koruyayım kaygısıyla sevdiğim şeyleri yemeye çekinmekten çok sıkıldım çok!
  • dün sabah kahvaltıya davet ettiğim kızla sohbet ederken söylediği söz. bana mı çok garip geldi yoksa hakkaten mi çok garip bilmiyorum ama duyunca bi tuhaf oldum. söyler söylemez facebook fotoğrafları gözümün önüne geldi birden.
    christian bale gibi bi 55 kilo bi 70 kilo .

yemek yemek elbetteki hepimizin ihtiyacı ve pek tabiki hepimizin çok sevdiği bazı yemekler vardır ve midemiz dolana kadar o yemeği yemekten haz duyarız ama bütün yemekler üzerinden yemek yemeyi seviyorum demek çok garip hele bir kadın söyleyince daha da garip.
    (bkz: bilemiyorum altan)
  • benimdir bu, aşırı da yiyecek seçerim.

cevremdekiler benim yediğim yiyecek muhakkak güzeldir derler ve yeme içme konusunda beni takip ederler, ablam dahil.

yemeye başladım mı da kolay kolay durmam, hunharca yerim, kebap mı güzel, söylerim aynısından bir tane daha, pizza mı güzel, ki çok zor pizza begenirim, hemen bir orta boy daha, gözleme mi, vb mi, allah ne verdiyse güzel, daha getirsinler, yerim.

güzel de yemek yaparım evde, keyifle yaptığım için sanırım.

öyle tombik de değilim, fit bir bedene sahibim hatta. sanırım boydan kurtarıyorum.

güzel yemek yemeyi kim sevmez dostlar, sorarım size.
hesabın var mı? giriş yap