• uzun süredir kullanmıyordum. random açtığım bir hesapla sipariş vermek istedim ama telefon onayı istedi. telefon numaramın tanımlı olduğu hesabın mail adresini hatırlayamadığım için ona girip için sipariş veremedim. neyse dedim ve müşteri hizmetlerini aradım. durumu anlattım. numaramı söyleyeyim siz bana mail adresimi söyleyin dedim. kullanıcı güvenliği bilmem ne için veremiyoruz gibi bir şeyler zırvaladılar. hatırlamıyorum kardeşim dedim, sanki şifre mi istiyorum dedim. altı üstü bir mail adresi söyleyeceksiniz. söylemediler inatla. kullanıcı güvenliğini bu kadar umursuyorsanız milyonlarca insanın bilgisini neden sızdırdınız ulan!
  • yemek sepeti yanında,aklındaysa kapında!
  • pop-uplardan yemek siparişi veremediğiniz uygulamaya sahip servis.

abi vallahi verecem sipariş tamam alacaksınız benim paramı az rahat bırakın ya.
  • son dönemlerde adres detayları konusunda hata olduğunu düşündüğüm uygulama.

kat ve daire numarası uygulama içerisinde belirtilen yerlere yazılmış olmasına rağmen, restoranlardan bu bilginin olmadığı yönünde aramalar geliyor.
  • eksik ürün geldiği için ücret iadesi istedik. bir mail ile ücretin %70 ini cüzdan hesabıma yükleyebileceklerini söylemişler. neden eksik iade ediliyor sorduğumuzda. restorana konuyla ilgili ulaşamadıklarını, o nedenle kendileri telafi etmek istediklerini söylediler. komisyonla telafi mi olur lan. getire devam.
  • son yılların en kötü yemek siparişi markası olma yolunda ilerleyen uygulama.

kuryelerin grevine "aman çok da fifi" şeklinde yaptıkları açıklamadan sonra telefonumdan bir kez sildikten sonra bir daha ne aradım ne sordum. üzerine yeni uygulmalar da gelince kim takar yemeksepetini "çok da fifi" dedim.
  • ya şu sipariş detay sayfasında sipariş saatimiz gözükmüyor ya, çıldırıyorum.
    böyle köylü kurnazı işlerle uğraşıyorlar, sipariş kaç dakika gecikti öğrenmememiz için. zorla kredi kartı sms'inden saat öğrenmeye çalışıyoruz.

böyle köylü kafalar anca türk yöneticilerde olur zaten. o yüzden şaşırtmıyorlar.
  • eksik getirilen ürün için desteğe yazıyorum. restorant saat 10 da kapanmış, gece 12 de yazdığım destek bana “ürününüz yolda” diye spam mesaj atıyor. yav restorant kapalı diyorum hala “eksik sipariş yola çıkarıldı bilgisi aldım” diyor. yarın yine yazıcam bakalım o zaman ne diyecekler. kesin “yola çıkmış” derler.
  • market siparişinde nakit seçeneğini kaldırmak neyin kafası. indirin kuponu veriyorsunuz ama sadece online kredi kartı kullanımında geçerli şartı koyuyorsunuz.

ben kredi kartı bilgilerimi sizinle paylaşmak zorunda mıyım? ki hakkınızda devamlı müşteri bilgileri deşifre oldu haberleri çıkarken bir de. kısacası nakit ödeme seçeneği olmadığı sürece kullanmayacağım uygulamadır.
  • restoranlara yapılan yorumları yayınlama konularında bir süredir taraflı davranmaya çalıştığını düşünüyorum. özellikle dikkat ettim, kötü 3 yorumumun 1 tanesi yayınlanıyorsa iyi yorumlarınsa hepsi yayınlanıyor.
hesabın var mı? giriş yap