• "dünyada akla değer veren yok madem, aklı az olanın parası çok madem, getir şu pizzayı* alsın aklımızı, belki böyle beğenir bizi el alem."* bu not üzerine ekstra ücret istemeksizin pizzayı nefis kenarlı yapmış, birkaç tane de sos göndermişler. mizaha kıymet veren little caesars üsküdar şubesi çalışanlarına selam olsun.
  • rivayete göre bir arkadaşım izmir çöp şişçime "abi 2 lira eksik var, çok açız" yazmış. 1 saat kadar sonra da siparişi getirmişler.

öğrencinin halinden anlayan esnafa bir alkış efenim.
  • "geçen seferki gibi malzeme bol olursa seviniriz"

elleri bu sefer malzemeye gider belki diye her seferinde şansımı deniyorum.
  • 'zil calismiyor, cagri atin'

2 sene boyunca araliksiz 3 ev arkadasi gunde 2 ogun siparis verdik, birimiz de cikip zili tamir ettirmedi ya!
  • burger king sultangazi şubesine verdiğim tüm siparişlerde şu notu ekliyorum.

"daha önce sorun yaşadığım için belirtmek zorundayım. steakhouse'un malzemeleri tam olsun ve sıcak olsun. patatesler sıcak olsun. sosların hepsi ranch sos olsun. bunu dikkate alın ketçap göndermeyin hepsini ranch sos gönderin lütfen. et iyi pişmiş olsun. çiğ gelmesin. içecek 1,5 lt ıce tea şeftali seçtim. siparişim hızlı ve sıcak olursa sevinirim. kolay gelsin."

şaka gibi ama bunu yazmazsam tam aksi durumda geliyor.
  • frango döner mecidiyeköy ;
    -abi besiktasta polis müdahalesi yok. biber gazi yok motorcu rahatlıkla getirebilir.
    - garlic soslu döner yemek yemekten yakinda ölecem
    (bkz: frango döner)
  • açlıktan gebermek üzereyiz biraz acil olursa mesud oluruz abiler ablalar.
  • ''rica etsem gelirken bir paket winston getirebilir misiniz?''

dışarı çıkıp yemek yerine, hatta evde bir şeyler yapmaya bile üşenip yemek sepetinden sipariş veriyorsam, sigara almaya da üşeniyorum demektir.
  • "-gelirken winston light alır mısınız?" notu üzerine almayı unutan kurye, yemekten sonra içersin deyip kendi sigarasından vermeyi teklif eder. yok önemli değil deyip geri çevrilir. 5 dakika sonra kapı çalar, yemekten sonra içilir der gene ve paketi uzatır. kıyamam be.
  • ekstralarinizi bekliyorum yuksek puan garantilidir. :-)
hesabın var mı? giriş yap