• şu anki ekipte tektaş yüzüklü, ojeli kel bi abi görüyorum.
    gaylik efeminelik yönelim tamam da çok kafa karışık görünüyor.
    hoş her hafta da böyle garip tipler olan yarışma.
  • 20'li yaslarindaki insanlarin icli kofteyi ben de yapiyorum, ben de yapiyorum falan filan dediği program. ulan oğlum taşşak mı geciyonuz?

o da değil, bu hafta 25-26 yasinda bir kız var, konusurken guluyor mu agliyor mu belli degil ve kiz urkutucu . abovvvvv.

bu arada saray kebabini beşamel sosla yapmislar. fransa saray kebabi herhalde...
  • yarışma ruhundan çıkıp olayın ve anacın insan aşağılamak, hakaret ve bunlardan prim yapılması.
  • resmen beş lob esma hanımdan sonra bağlandığım yarışma. oysaki geçen haftaya kadar izlemiyodum.

youtube’dan görev gibi akşam geldiğimde yeni bölümünü açıyorum. konuşma sıktı mı atlıyorum biraz. mis gibi.

bak şu saat oldu, dışarılara çıktım eve geldim, ama bugünkü bölümü izlemeden uyumadım. işsizlik seviyem vol. 1526.

iyi sunumlar efem.
  • kurgu ya da değil kendini izlettiren yarışma. insanımızdaki bazı kötü alışkanlıkların (gıybet ve laf sokma) ne kadar yaygın olduğunu insanın yüzüne çarpması açısından üzüntü verici; o ayrı. bir de insanları hemen yaftalamayalım yahu. burayı - yarışmacıların yakın çevresi dahil- milyonlarca insan okuyor. eleştirirken daha dikkatli olmalı. bu arada geçen hafta esma hanıma tencereyi vermeyen birinci arkadaş; ayıp ettin...
  • (bkz: başıma bir şey gelmeyecekse)

genellikle, en az bir adet efemine erkek yarışmacı ihtiva eden yarışma.
  • bu haftaki aşırı pozitif nermin bana çok fena good guy chucky havası veriyor.
  • yabancı yemek niye yaptınız yauvvv diyen teyzeler barındıran poroğram.
  • seynur adında uyuz mu uyuz bir kadın yarışmacıyı barındıran program.
  • gün itibari ile, deniz ürünlerini , çoğunu da tanımadan sevmeyip yemeyen bir adet lokantacı gurme yarıştıran program.
hesabın var mı? giriş yap