• ne kadar yayılır, desteklenir bilmiyorum fakat ben bu düşüncedeyim ve sizinle paylaşmak istedim, buradan da duyurmak istiyorum, ülkesini ve partisini düşünmeyen, koltuk sevdalısı kk kaldığı sürece şahsen ben oy vermeyeceğim. muharrem ince bu ülkenin mevcut şartlarda tek umududur. yıllardır aldığı bütün rezalet sonuçlara rağmen babasının partisi gibi davranan kılıçdaroğlu artık defolup gitmeli ve koltuğu muharrem ince'ye bırakmalıdır.

change.org'da kampanya başlatıp linkini editleyip koyacağım.
  • oy vermeyince mi çözülecek bütün sorunlar? sahiden bu kadar mı sizin düşünme kapasiteniz çok merak ediyorum.

cihipiyi iy virmiyiriz kimpinyisi diye vikvikleyeceğine git siyasi görüşün doğrultusunda herhangi bir partiye üye ol, emek ver, taşın altına elini koy. ülken için çalış, gelecek günleri şekillendirme konusunda söz sahibi ol.

oh sen otur yerinde. senelerini o partiye vermiş insanlar hakkında atıp tut. tatlım senin beyni yok ama fikrin var. o nasıl olacak?
  • muharrem ince öncülüğünde bu kampanyanın başlaması gerekiyor.

yoksa bu chp diktatörleri halkın parasıyla paşalar gibi geçinmeye devam edecek.

çevremizi uyaralım, seçimi bilerek kaybedenlere oy vermeyelim. yoksa bu iktidar da gitmeyecektir.
  • 31 mart 2024 yerel seçimleri için destek verilmesi gereken kampanya.

chp'nin adayına ve chp'nin içinde bulunduğu ittifakın adayına oy yok.

hadi bakalım, kılıçdaroğlu ve tayfası istifa etmeyin. umarım, tek başarınız olan 31 mart 2019 yerel seçimleri'nde aldığınız büyükşehirleri kaybedersiniz de avunacak bir şeyiniz kalmaz...

(bkz: kılıçdaroğlu ve ekibi istifa etmezse chp'ye oy yok)
    (bkz: kk gidene kadar chp'ye ve chp adayına oy yok)
  • ekrem başkan da mansur başkan da artık sorumluluk almak zorundalar.

siyaset öyle “vefa” ile “sadakat” ile olmaz. seni seçen halkın sesini dinleyeceksin her zaman.

yavaş ve imamoğlu’nun adaylığını engellemek için kıçını yırtan adamlar seçim gecesi tüm iletişim sorumluluğunu bu insanlara attılar. neden? çünkü kendilerinin halk nezdinde bir karşılıkları yok ve bunu da köpek gibi biliyorlar.
    o yüzden de halkta bir karşılığı olan bu iki ismi sürdüler vatandaşın önüne.

o zaman şimdi de köpek gibi kuyruklarını kıstırıp siktir olup gidecekler. tahammülümüz kalmadı artık.

edit: düzeltme
  • oy vermiyoruz kampanyası nedir yahu sen vermezsen verme, biz koyun muyuz da oyumuzu kampanyaya göre verip vermiyoruz? kılıçdaroğlu'nu biz de desteklemiyoruz ama seçime 9 ay kalmışken böyle söylemler chp'ye zarar verir sadece.
  • sonuna kadar katıldığım kampanya.
    sayelerinde ülke elden gitti.
    üç, beş belediye gitse n'olur.
    ben mülteci meselesinden içi daralanları, zafer partisi için stratejik oy vermeye davet ediyorum.
    partinin alabileceği yüksek oy, iktidara mesaj olacaktır.
    icraat makamında beş sene daha akp olacağına göre, kaçkınları şu an ancak onlar gönderebilir.
    beş seneye neler olur kestiremiyorum.
    oylar zafere. özellikle bir partinin yüzde 50 üzeri oyla güle oynaya belediyeyi aldığı yerlerde ki vatandaşlar lütfen durumu iyi analiz etsin.
  • kılıçdaroğlu denen loser partinin başında kaldığı müddetçe ve parti içine chp ilkeleriyle uyuşmayan insanlar dolduğu sürece chpye oy yok. bu zamana kadar yok şeriat gelecek, bize vermeyeceksin de akpye mi vereceksin diye korkutup mecburen oyumuzu aldınız artık bu konfor alanınızdan çıkın bakalım oylarınız düşsün büyükşehir belediyelerini kaybedin de götünüz tutuşsun bakalım
  • sonuna kadar desteklediğim kampanyadır yerelde başarılı olursa hiç gitmez bu onun için vermiyoruz oy filan kemal defol
  • biraz aklı olan vermez zaten.
hesabın var mı? giriş yap