şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ne kadar yayılır, desteklenir bilmiyorum fakat ben bu düşüncedeyim ve sizinle paylaşmak istedim, buradan da duyurmak istiyorum, ülkesini ve partisini düşünmeyen, koltuk sevdalısı kk kaldığı sürece şahsen ben oy vermeyeceğim. muharrem ince bu ülkenin mevcut şartlarda tek umududur. yıllardır aldığı bütün rezalet sonuçlara rağmen babasının partisi gibi davranan kılıçdaroğlu artık defolup gitmeli ve koltuğu muharrem ince'ye bırakmalıdır.

change.org'da kampanya başlatıp linkini editleyip koyacağım.
  • böyle basiretsiz insanların doluştuğu, atatürk'ün çizgisinden çıkalı yıllar olan ve elli seçim kaybetmiş bir genel başkanımsıya sahip bu partiye verilecek en güzel cevap olacaktır bu kampanya.
  • oy vermeyince mi çözülecek bütün sorunlar? sahiden bu kadar mı sizin düşünme kapasiteniz çok merak ediyorum.

cihipiyi iy virmiyiriz kimpinyisi diye vikvikleyeceğine git siyasi görüşün doğrultusunda herhangi bir partiye üye ol, emek ver, taşın altına elini koy. ülken için çalış, gelecek günleri şekillendirme konusunda söz sahibi ol.

oh sen otur yerinde. senelerini o partiye vermiş insanlar hakkında atıp tut. tatlım senin beyni yok ama fikrin var. o nasıl olacak?