• biz nerelerde bu adam derken; "aşk nerede olması gerektiğine karar vermektir" demiş meğer.
    amsterdam'a yasemin'inin yanına gitmiş.
    oradan mutluluk haberleri ve güzel işler ısmarlıyorum kendisine, sanırım yanına bir çikolata filan da ekleyip getirir, buralara uğrarsa.
  • hani şimdi hedef gösteriyor gibi oldu biraz ama şöyle bi'şi paylaşmış leyla ile mecnun hakkında;

http://twitter.com/…myahu/status/143793792309403649

elbette eleştiri hakkı olan adamdır ama evvela kendi yaptığı işler belli bi kalitede mi veyahut ortaya ne koymuş bu arkadaş ona bakmak gerekir, sonra ortada olanı ve ortada olanı izleyeni yerin dibine sokarsın hacıt.
  • çirkefleşmeseymiş iyiymiş.

elbette eleştiri yapılır, ona eyvallah. fakat dünyanın en mükemmel insanıymış, yüzyıla damgasını vuracak işler başarmış gibi, etrafındakileri ve o etrafındakileri beğenen kitleyi küçümsemeye başlarsa bir insan, orada bir durup kendine "ben ne yapıyorum?" diye sorması gerekir. ismini bu şekilde sağa sola saldırarak duyurmak, "bu ne yea ben daha iyisini yapmıştım" modunda gezerek insanların antipatisini toplamak hoş değil.
  • kendine özgü güzel adam. zeka kalibresi biraz yukarıda olunca yadırganabilen duygu adamı.
  • "80lerde herkesin bir arabesk şarkı sözü, 90larda herkesin bir pop bestesi vardı. 2000lerde kimle konuşsam ya bir öyküsü ya da senaryosu var." sözleriyle herkesin senarist olamayacağını usta bir şekilde dile getirmiş.

http://twitter.com/…myahu/status/211790838060167169
  • şimdi bu adama megaloman derken , megaloman diyenlerin kendiyle ve gerçekleştiremedikleriyle ilgili sıkıntıları vardır. bu adamı anlamak için tanımak gerekir. ve ben egosu son derece yüksek birisi olarak diyorum ki bu adam bir dehadır! la iki dakka dinleyin la ne diyo acep?
  • senaristliğini üstlendiği "uzun hikaye" adlı filmi yakan adam.

--- spoiler ---

yakan adam: şimdi mevsim sonbahar, az biraz hüzün mevsimin fıtratında var ama bu film mevsimsiz ağlatıyor. bu adam öyle güzel şeyler yazmış ki neye hüzünleneceğinizi şaşırıyorsunuz. helal olsun.
    --- spoiler ---

düzeltme: pucca küçük aptal'ın büyük dünyası adlı filmin senaryosunu yazmış, kimse bana ideallerden, hayallerden bahsetmesin.
  • uzun hikaye ile ikinci sinema filmi senaryosunda da umutlandırmış yazar. uyarladığı hikayeye kendine özgü replikler ve sekanslar ekleyerek takdirimizi kazanmaya devam etmiştir derken asrın hatasını yazdığını öğrendim (bkz: pucca günlük küçük aptalın büyük dünyası). bundan sonra kimseyi övmem arkadaş. kime iyi desem batırıyor.

(bkz: yapma hayrettin)
  • uzun hikayeyi izledikten sonra sinema da onun isminin çıkmasını beklediğim ve yerimden ayrılmayıp aaaa yiğit abi dediğim,yaptığı işlerde hep kalite kokan şahsiyet türkiyede kaç senarist var deseler 1.yiğit güralp diğeri funda alp dediğim senarist
    ve deeee sınavdan beri takip ettiğim kavak yellerinden ayrıldıktan sonra bir daha o diziye bakmadığım için kendimle gurur duymama sebep olan kişi
  • temiz ve iyi yürekli abimiz. büyük insan ve iyi bir dost. son bir kaç gün içinde, son derece saçma sapan nedenlerden hem kanlı bıçaklı olduk, hem barıştık. nazar varmış herhalde. o çıktı.
hesabın var mı? giriş yap