• atv'de galatasaray konulu siyaset meydanı'nda "liseli-liseli olmayan" ayrımı hakkında ettiği laflar, üzerlerine ölü toprağı serpilmiş ve umudunu yitirmiş gibi duran galatasaraylıları heyecanlandırmaya yetmiştir.

"galatasaray genel kurulu artık galatasaray'a dar gelen ve yırtılıp atılması gereken bir cekettir. bu ceket bir gün kaçınılmaz olarak yırtılıp atılacaktır. ama doğrusu genel kurulun bunu kendi iradesiyle, üyelerinin rızasıyla yapmasıdır. çünkü artık bilinmelidir ki galatasaray'ın gerçek sahibi galatasaray'a gönül verenlerdir.

size çok açık söylüyorum: hayatında bir kez bile ali sami yen'e gitmemiş, ama galatasaray mağlup olduğunda bu salondaki herkesten çok daha fazla üzülen taraftar, emin olun hepimizden çok daha fazla galatasaraylıdır."
  • bu istifa ile ilgili en yaratıcı yorum bir ntvmsnbc okurundan geliyor:

orhan korkmaz:

başka bi isimde devam eder belki...

yakında başkanlığa oynar mı, göreceğiz.
  • sorumlusu olduğu şube'de yer alan teknik ekibin saçmalığı sonucu istifa etmesi gereken, ve eden insan. oyuncuların ceza durumlarını, hangi maç kimin ne cezası olduğunun çeteresini bu adammı tutacak, şube sorumlusu bunlarlamı uğraşır, teknik ekip, menajer dediğin adamlar ne iş yapar? gibi sorular sormak gayet muhtemeldir.
    ancak insan yönetmek ve yöneticilik böyle bir olay maalesef. yakışanı yapmıştır.
  • an itibari ile istifa etmiştir.

edit: kaynak (bkz: sağlam)
  • galatasaray'ın ekonomik gelişiminde imza attığı projelerle önemli rol oynamıştı. ki daha evvelsi gün gs bonus card projesini tanıtıyordu. kısa vadede istifasının faydadan çok zarar getireceğini düşünüyorum ama etik açıdan kendine yakışanı yapmıştır. zira galatasaray fenerbahçe'den altı gol yediğinde bile bu kadar küçük düşmemişti.
  • galatasaray seçimlerinde fatih terim'le devam etmeyecek olan başkan adayı. genel kurulda fatih terim alerjisi olanlar oyunu direkt verir. mustafa cengiz de destekler. ayrıca adnan polat'ın adamı. ben de destekliyorum kendisini. yeter ki adam gibi bir teknik direktör getirsin.
  • adaylar arasında en doğru yönetim kadrosunu kurmuştur abdurrahim albayrak hariç.iyi bir galatasaraylı iyi bir taraftar ama iyi bir yönetici değil elini ayağını çekmesi lazım yönetimden.diğer adaylarında yönetim kadrosuna baktımda çoğu dursun özbek ve ünal aysal gibi mali olarak galatasaraya en kötü zamanlarını yaşatan yönetimlerinde bulunmuşlar.ayrıca adayların fatih terim ismini seçim vaadi olarak vermeside saçmalıktır.galatasaray sadece futboldan ibaret değildir.fatih terim galatasaray efsanesidir ama patronu değildir bu yüzden yiğit şardan umarım kazanan olacaktır.
  • fatih altaylı'nın "galatasaray'ın borcu 800milyon tl" iddiasına en güzel cevabı vermiştir. levent tüzemen bugünkü* yazısında bahsi geçen cevabı tüm detayları ile anlatılmıştır.

özeti şudur: "söyle o yakın dostlarına, işler düzeldi. gönül rahatlığı ile seçime girebilirler".
    detayı budur: http://www.sabah.com.tr/…/08/soyle_secime_girsinler
  • fazla karizma sahibi yönetici örneği.
  • açık sözlü ve dürüst olduğu, köprüyü geçene kadar ayıya dayı demediği için kaybeden başkan adayımız.
hesabın var mı? giriş yap