• yılmaz hoca'nın 77 yaşında olduğunu unutmamak gerek. ulan ben o yaşa geldiğimde nereye sıçacağımı unuturum resmen. adamdaki postüre, zihindeki açıklığa bak. şu anki cumhurunbaşkanı olması gereken insan gibi her hafta dolaştığı ülkelerden gezi fotolarını üniversiteli erasmus öğrencisi gibi twitter hesabında paylaşıp, kendi ülkesinde kıyamet koparken sesini çıkaramayan bir 3 maymun oyuncusu olmayacağı kesindir. duruşuyla çok da yakışır o makama.
  • 7 gündür yerleyeksan olan fikirlerin şüphesiz son nefeslerinde bile karşı olacağı, türkiye'nin başına gelebilecek en güzel şey.
  • secimin tam secim olabilmesi icin adaylarin cok olmasi demokratik surecin daha verimli bir sonuc ortaya cikarmasi babinda, ismi kulislerde sikca bahsedilen yilmaz buyukersen'in cumhurbaskani olarak aday gosterilmesi neticesinde ortaya cikabilecek sonuc.
  • türkiye'nin başına gelebilecek güzel şeylerden biri.
  • yılmaz büyükerşen cumhurbaşkanı olursa tüm kalbimle inanarak söylüyorum ülke için dönüm noktası olur. türkiyeyi, içine girdiği çatışmacı, saygısız, nefret dolu ortamından kurtarır. nefes alırız.

inanmayan eskişehire baksın.
  • eskişehir direnişçilerine yaptığı şu konuşmayı duyduktan sonra türkiyenin baına gelebilecek en güzel olay.
  • ne yazsam bilemedim sevinçten ağlarım kısa ve net.
  • boyle bir donemde turkiye icin en iyi aday
  • aday olacağını sanmıyorum lakin olursa türkiye'nin en genç cumhurbaşkanı olacaktır. kendisini kanlı canlı(özellikle bir şey üzerinde çalışırken) gördü iseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
  • adının geçmesi bile ülke için umutlanmaya yetiyor bence.
hesabın var mı? giriş yap