• üst edit: elemalın biri yazmak için niye bugünü beklediniz demiş. iki bayram arasını mı bekleyeydim pardon? gün içinde sıçacağı salise bile önceden belli alman mühendislere dert olmuş başlık.

çok boş bir anımda bir arkadaşımın facebook üzerinden yaptığı paylaşım sayesinde tanıdığım eğlenceli kardeşler. zeki-metin'le büyümüş bizlerin sevdiği ikili formatta hazırlıyor olmaları güzel olmuş. ama umarım profesyonelleşmezler. günümüz anneleri başlıklı çalışmalarını özellikle tavsiye ederim.
  • bi tanesi aşırı güzel, az güzeline üzülüyorum. çünkü az güzeli de aslında çok güzel ama ötekinin yanında güdük kalıyor.

az güzelin yerinde olsam kardeş falan demem ötekiyle gezmezdim, çok net.

"anne yaaa bu orspu cenifır bana pattes yeditmiyo yaaa"

(mesaj atıp sulanmayın erkeğim)
    (ya da sulanın amk nolacak)
  • takip ettiğim hesap, komik videolar yapan samimi,bazı tespitlerine 'helal olsun güzel tespit' diyosun.şu an için butik instagram hesabıdır az önce bir kız kardeş kendisine güdük denmiş ve mavrasına hikaye atmış. üstteki arkadaş bi tanesine çok aşırı güzel kız kardeş demiş diğeri onun yanında güdük demiş.zaten ikiside güzellik standartlarının üstünde ama sarışın olan çok samimi,komik.şahsen böyle insanlar ağzını gözünü yamultsalar yine bana güzel gelir.
  • neşeli iki güzel kardeşin instagram hesabının adı. az önce instagram hikayelerinde ekşisözlükte biri nursena'ya güdük demiş dediklerini gördüm. açıp baktım hakkaten de güzelim hatuna birisi güdük demiş. allah taş yapar.

bu arada mesut süre'nin rabarba programının konuklarındandır kendileri. muhtemelen hasta oldukları için bu hafta katılmadılar programa.

edit: ekşisözlük'ün hiç bir boku beğenmeme timi ajansa para verip reklam yaptırıyorlar falan demiş. ulan bedavadan övmeyelim iban yollayalım biz de alalım az çok. ayrıca olaya seksist yaklaşıp kadınlara yavşayan abaza erkekler modunda entryler girmiş yazarların bazısı. ne sanıyorsunuz burda bu kızları öven erkekler yarın akşam yemeğe mi çıkacak?

edit2: gül gül ölmeyin de amatör olarak kısa video çeken insanlar lan bunlar. kendi çaplarında takılıyorlar. sosyal medya hesaplarında reklam falan da yapmıyorlar. para kazanacakları mercilere* de video yüklemiyorlar. neyine uyuz oldunuz. ne için pr çalışması yaptırtsınlar.
  • o zaman bi entry de benden olsun. komik ve tatlılar. güdük entrysi dahil her söylenene hak veriyorum. ama yine de ben olsam güdük demezdim. en sondaki parantezli kısımları da entryme eklemezdim. böyle devam sisters.
  • birbirinden güzel iki kızkardeşin inanılmaz komik ve eğlenceli instagram hesaplarının ismi. özellikle yabancı dadıyla çocuk büyüten özenti anneleri eleştirdikleri komik ötesi videoya bayıldım. ver çocuğu nanny'yeee hahahahaha
  • adam isim belirtmemiş ki neden nursena üzerine alınmış. demek kendi aralarında da bunun geyiğini yapıyorlar amma lakinki öyle değildir. takip edilmeye değer komik kardeşler.
  • böyle iki kardeşim olsun, 100 milyon borcum olsun diyeceğimi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. güzel insanlardır ama borca girmeyelim şimdi.
  • nursena gayet tatlı. ayşenur'la sosyal medya üzerinden değil de ortak tanıdık aracılığıyla tanışmak istiyorum swh

videolarından keyif alıyorum. aile bağlarının bu kadar kuvvetli olması benim çok hoşuma gidiyor.
  • çiçek gibi kardeşler. kendilerinden albüm beklentim var. bıyıklarını aldırdım şebnemin edasında. sesten ve müzikten taviz vermeden sözleri koyvermişçesine. en fazla 1 jüri döndürecek şekilde. yapın kız.
hesabın var mı? giriş yap