• bugün çok güzel bir beşiktaş analizi yapmış. niye yapmış bilmiyorum ama yapmış işte. analizinde tek cümleyle yeni yönetimin göreve geldiğinden beri yaptığı saçmalıkların takımı ne hale getirdiğini özetlemiş. o cümle işte şu:

"beşiktaş eskiden ibb karşılaşmasından 2 puan kaybederdi, şimdi 1 puan aldı."
  • aykut kocaman gibi adamdan çok daha iyi teknik adam. en kısa zamanda böyle bir adama ihtiyacımız var, adamın felsefesi güzel futbol oynatmak ve bunu başaran adam.
  • bilgin gökberk: abi biz uluslararası kafasında değiliz... uluslararası oyuncuyu sanatçıyı bırak uluslararası şefersizimiz, hırsızımız yok. adama bakıyosun burada akbankı soyuyor, ulan git deutsche bankı soy da adın duyulsun. aabi, uluslararası bir zampara bile çıkmaz mı bu ülkede ya??

yılmaz vural: sen varsın ya. kıh kıh kıh.
  • "dünyanın en iyi kalecisi kimdir?" sorusuna volkan demirel cevabını veren teknik direktör.
  • yine bir kurtarıcı rolü ile elazığspor'un başına geçmesi muhtemel teknik adam.
  • sanica boru elazığspor'un başına geçmiş teknik adam...

ben demiştim demek istemiyorum ama!

(bkz: #30499675)

ekleme: kimse yazmamış ben yaziim bari... yılmaz hoca'nın 27. takımı elazığspor*...
  • sanica boru elazığsporun yeni teknik direktörü.
    ben de ligde bir şeyler eksik diyordum.
    ligin bundan sonrası çok daha eğlenceli geçecek.
  • elazığspor macerası devre arası gelmeden sonlanır, yok sonlanmazsa elazığspor un süper lig hayatını bu sezon sonlandıracak teknik direktöre yılmaz vural denilir.
  • milletvekili oktay vural'ın kardeşi olduğunu yeni öğrendiğim teknik direktör. hiç benzemiyorlar lan.
  • tanrı tarafından 3 büyükleri hiçbir zaman çalıştıramaması için lanetlenmiştir.
hesabın var mı? giriş yap