• telefonun başında çaresiz bekliyorum
    bekliyorum ama çalmayacak biliyorum
    yüreğim diyor ki boşuna bekleme
    aramaz gururundan seni çok isteselerde
    her şeye sahip olabilirsin amaa
    yüreğim tekmelerim servettir bunu unutma!
  • milli takıma fatih terim gibi sevimsiz biri gelecekse, vural gelsin daha iyi. kesinlikle gideri olan bi takım yaratır..
  • şu sıralar beyaz tv'de beyaz futbol'a telefonla bağlanıp milli takıma seçmedikleri için isyan ediyor. türkiye cumhuriyeti'nde mustafa denizli ve fatih terim dışında hoca yok mu da bize sıra gelmiyor dedi. ama çok kırılmış adam sesinden belli oluyor gerçekten.
  • bu adamı neden kimse istemiyor anlamış değilim. büyükler almıyor milli takım istemiyor. valla ben taraftar olarak ersun yanal yerine başından beri yılmaz vural alınsa daha iyiydi diyorum. adam en azından takıma ruh vermeyi biliyor , gaza getiriyor.
  • sürekli sağda solda beni niye beşiktaşa almıyorlar, beni niye milli takıma almıyorlar, beni niye fenerbahçeye almıyorlar diye dolanıp, isyan ediyor. bre adam dönde geçmişine bir bak be, ne başarın varmış allah aşkına. 50 yaşına gelmişsin bir kupan bile yok. tüm türkiyeyi dolanmışsın, başarılı olduğuna inanılsa beni alın demezsin, sana seni istiyoruz diye gelirler.
  • milli takıma ve büyük kulüplere alınmamasının sebebi, federasyon başkanı ve kulüp başkanlarının hoca seçiminde, "başarısızlık halinde ihalenin kendilerine kalmayacağı" hocaları tercih etmesidir.
  • bazısı her ne kadar olmazmış gibi görse de bu dönemde milli takım hocalığında şans verilmesi gereken kişidir. ne eksiği vardır ki diğerlerinden ? eğitim olarak üst düzeydir. bazısı diyor ki kaç tane takım düşürdü. zaten kim düşecek olsa yılmaz vural'a sarılmıyor mu ? bir kere eline doğru düzgün takım mı verildi de neden hep düşme hattındaki takımları düşürdü diyoruz. yılmaz vural için kriter düşürdüğü takımlar değil ligte tutunmasını sağladığı takımlardır. bir kere kendisine iyi şartlar sunulsa başarılı olacağına inanıyorum. insanların ondan büyük takım hocası olmaz şeklindeki tutumunun tek sebebi de medyadaki duruşudur. yoksa ne ersun yanal'dan ne aykut kocaman'dan ne de abdullah avcı'dan eksiği yok fazlası vardır.
  • sanki bu sefer ciddi ciddi milli takımı çalıştırmaya başlayacak tecrübeli çalıştırıcı. türk futbolu başı sıkıştığında gel kurtar diye önce fatih terim'e sonra mustafa denizli'ye sarılır, onlar doluysa tonla para vererek şöhretli bir yabancı hoca getirilir. bu döngü belli bir dönem içinde sürer gider. milli takım seçiciliği kulüp takımı çalıştırıcılığından farklıdır. ben gerçekten yılmaz vural'ın bu işi pek ala yapabileceğini düşünüyorum. şu an bulunduğumuz durumdan daha kötüye götürmeyeceği aşikar. milli takımın önündeki son dört maç, küme düşme potasında devir aldığı takımların can havli ile oynadıkları son dört maçtan hiçte daha zorlu değil. yapar bu işi yılmaz hoca, en azından seçilmesi ile milli takımı desteklemek için binler stadyumlara gidecektir, yeni bir motivasyon olacak. onun yerine gelecek bir başka hoca bu derece etkili olamaz.
  • ciddi ciddi sevdiğim ve desteklediğim adam. ne diğerleriyle atışır, ne rakip takım teknik adamlarına laf sokmaya çalışır, ne kendi takımı sahada ezildiği zaman basın toplantısında alakasız şeylerden konuşur, aptal aptal lafı dolandırmaz, direkt konuşur.

kişilik olarak dobra adamdır, birçoklarının adam gibi adam dediklerinden bin kat daha adamdır.

bana göre son birkaç senede, özellikle istanbul takımlarını çalıştırmış bazı hocalardan da daha iyi bir hocadır.

bu adama laf edenler, zamanında dönüp kendi hocalarına bir bakmadılar.

şu anda milli takımı kaldırabilir, kaldıramaz; bu ayrı konu. açıkçası bu konuda benim de şüphelerim var fakat mesela fenerbahçenin teknik direktörü olmasa şu anda; ersun-aykut-yılmaz olsa adaylar, tereddüt etmeden yılmaz hoca derim.

bu adamın desteklenmeye ihtiyacı var; üstelik hala istekliyken.
  • zamanında trabzonspor'dan makyaj yaparak televizyona çıkması nedeniyle kovulmuştur.
hesabın var mı? giriş yap