59 entry daha
  • iki ihtimal var; ya yoga salonlarina gidip kari kiz ayarlamaya, o da olmazsa biraz got ve meme gormeye gidiyordur, ya da iliktir! baska secenek yok.

ilk ve son yoga maceramdan sonra bu kaniya vardim. yurtdisinda guzel bir butik otelde kaliyordum. haftanin bir gunu bedava 1 saatlik yoga kursu vardi. ben de hayatimda hic yoga yapmadigim icin katilmaya karar verdim. kurs saatinde sortumu giyip belirtilen yere geldim ki ne goreyim: 5 tane cillop gibi beyaz kiz, hepsi de yoga pants ya da tayt giymis. o anda tayt giyen kizin asil amaci'ni sorgulamadim ama gotleri baslari meydandaydi. 5 cicek 1 bocek misaliydik adeta salonda.

neyse, yere serilmis yoga mat'lerinden en arkada olanini sectim, deneyimsiz oldugumdan fazla rezil olmayayim diye. hareketlere basladik, ama o da ne! cillop gibi kizlar onumde domaliyor, bacaklarini aciyorlar filan. ben icimden, sikerim yogasini da, meditasyonunu da deyip kizlarin gotlerine odaklandim. 1 saat boyunca hangi gote, hangi memeye bakacagimi sasirdim. resmen goz banyosu yaptim. o gotleri beynime screen shot yapip, daha sonra da 2 posta attirdim.

sozun ozu, bir erkek yoga salonlarina duzenli olarak gidiyorsa kesinlikle kari kiz ayarlamaya ya da ete gote memeye bakmaya gidiyordur. ya da iliktir, yumusaktir. bu ikisi disinda baska niyetle yoga salonuna gidilmez.

yoga salonlarina karisini kizini gonderecek erkeklere de simdiden soyleyeyim, cok fena dikiz donuyor. youtube'da milyon tane yoga videosu varken bir kadin israrla yoga salonuna gitmek istiyorsa niyetinin yoga olmadigina emin olabilirsiniz.
  • sözlük meriçlerinin ve kaşarlarinin kabul etmemelerine rağmen gerçek budur. mesajla aksini ispat etmeye calismak da ılıklıktır.
  • sirtini dusunen erkektir.
247 entry daha
hesabın var mı? giriş yap