şükela:  tümü | bugün soru sor
 • konu hakkında nasıl bir başlık açacağımı bilemedim, bu çiceğin adı sude, kendisi youtuber ve kendi videolarını çekip paylaşıyor. abonesi az ve güzel videoları var. sizden ricam videolarını beğenip abone olmanız. en azından biraz olsun tanıtabilirsek iyi olur diye düşünüyorum.

  kanalı için;

  https://www.youtube.com/…l/ucpnqsphlbcsdrcardi4tt0a

  tanım: muhteşem videolara sahip olan şirin mi şirin bir youtuber

  edit: arkadaşlar soranlar oldu, kızımızın ismi sude, erdem kısmına takılmayalım. ilgi ve desteğiniz için teşekkürler :)

  edit 2: kızımızın """durumu"""" yani iyi bir youtuber olduğu ile ilgili bilgisi yokmuş. ailesinin ricası ile, """durumu""" belirten tüm kelimeleri editledim. aynı şekilde youtube yorumlarında da dikkat edersek süper olur. zaten kimse böyle bir şey yazmamış ama yine de hatırlatmak faydalı olacak.

  edit 3: cyber-warrior.org tan arkadaşlar bilgilendirdi, sude kızımız "yılın en iyi youtuber ı" ödülünü kazanmış forumda yapılan anket sonucu ile. bugün ödülünü teslim almış sude, güzel bir teşekkür videosu çekmiş. cyber-warrior // haberci destek 2 timine sonsuz teşekkürler. teşekkür videosunu izlemek için;

  https://www.youtube.com/watch?v=c-kmlfnfxri

  ayrıca onedio daki arkadaşlar güzel bir video hazırlayıp destek vermişler onlara da sonsuz teşekkürler;

  https://onedio.com/…hep-beraber-sevindirelim-756417

  son olarak sude ye destek veren bir çok vlogger a, haber sitesine, kısacası herkese ve herkese sonsuz teşekkürler. sude dün ve bugün sayenizde çok mutlu olmuş.

  edit 4: ailesi ile iletişime geçildi "yılın en iyi youtube kullanıcısı ödülü" nü sude ye ulaştırmak ya da oyuncak tanıtımı yaptırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. tekrar tekrar ilgilenen/merak eden herkese teşekkürler.

  edit 5: youtube üzerinde "merhaba kardeşime de kanal açtık o kanalda kardeşim ile beraber video atıcagız bu kanalıma abone olursanız sevinirim" acıklamasına sahip "oyuncak koza tv erdem sude" adında bir kanal açılmış. aile den gelen bilgi ile bu kanalın sahte olduğunu öğrendik. şikayet ederseniz sevinirim. sahte olan kanalın şimdiden 450 abonesi olmuş, bir insan nasıl böyle bir şey yapar kafam almıyor.
  sahte kanalın linki; https://www.youtube.com/…l/ucb9delyjbpwmucjicm6ximg

  edit 6: sude hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlara geri dönmeye çalışıyorum tek tek, cevap veremediklerim, arada kaynayanlar olduysa kusura bakmasınlar. ilginiz/duyarlılığınız için sonsuz teşekkürler..

  iletisim icin; dawil@windowslive.com

  son edit: lütfen imla hatalarını, devrik cümleleri vs. mazur görün :)
 • "bardaktan ne çıkacak?" oyununu uzun yıllarca oynamasını dilediğim tatlı şey...

  artı 1 benden!
 • faydalı bir başlık, açan arkadaşı kutluyorum.

  imla: cümleyi bırak devirmeyi katletmişim editi.
 • hayatımda ilk kez bir youtube kanalına üye oldum. biraz olsun sevindirdiysek ne mutlu.
 • dünya güzeli bir kız çocuğu. çok da tatlı videoları var. abone olun, izleyin.

  oturduğunuz yerden bir çocuğu gülümsetme fırsatı geçmiş elinize işte, mis gibi.
 • hemen abone oldum.

  o kadar güzel bir ses tonu var ki, izleyiciyi hiç rahatsız etmiyor. ayrıca metin olmaksızın yaşına rağmen bu kadar akıcı konuşması da ayrıca takdir edilmesi gereken başka bir konu.

  bu güzel arkadaşımızın tek dileği kanalına abone olunması.

  seni seviyoruz sudeciğim ve severek takip ediyoruz.
 • konuya hakim olduğumu göstermek sebebi ile bahsetmek isterim ki; zamanında youtube ile para kazanma başlığında teknik ve pratik bilgiler paylaşmıştım.

  eğer ki kendisi veya bir yakını görüyorsa; youtube hakkında merak ettiği ve yardım isteyeceği konularda yanında olacağımdan şüphesi olmasın.
  meşhur youtuber'lardan da sevdikleri varsa, buluşturmak için yine elimden geleni yaparım.

  kendisine abone oldum. kanal altında iletişim bilgilerimde gözüküyor. güzel kardeşime yardım etmekten zevk duyarım.

  edit: iletişim bilgisi girildi.
 • sözlük ne için var diye sorulduğunda "işte bunun için var" diye gönül rahatlığıyla diyebileceğimiz başlıklardan biri. işiniz gücünüz varsa açın kızımızın videosunu arka planda zaten burdaki maksatta kızımızı mutlu etmek değil mi ? her gün 2-3 videosunu açsanız bir iki yorum yapıp takip etseniz sude'den mutlusu olmaz. belki iyileşmesine bir nebze de olsa katkımız olur.
 • 1 saat once binsekizyuz kusur abone vardi simdi besbini asmis.. lan siz ne guzel insanlarsiniz eksici picler...