• firma sahibinin yakını gelmiş bile. yamaha'nın tasarımlarını arakladığı firmadır yüce yuki firması. aynı fabrikada üretim yapılırken pis japon ajanları yuki'nin tasarımlarını kopyalayıp kendi tasarımları gibi motosiklet yapıyorlar taam mıı? okey.
  • her türlü naneden satan ama motorlu scooter satmayan firma. bundan da sat bence. okey.
  • iyi midir bilmiyorum. iyi de olabilir. ancak personel ic musteridir derler. hos personeli olamadim mulakat doneminden yola cikarak diyorum ki, yamaha ile tercih yaparsam yamaha'yi tercih ederim.

cunku onlar beni ve ailemi hayal kirikligina ugrattı. hayatimda asla unutamayacagim derecede uzucu bir mulakat deneyimi yasadim. kolay kolay bu travmayi atlatabilecegimi sanmiyorum.

ne yapti diye lutfen yesillendirmeyin. anlatmayacagim. sadece bir tarihte bir insani uzdugunu bilin yeter.
  • sahibinin türk mü çinli mi olduğunu anlayamadığım ve bulamadığım motosiklet markası. bilen beni yeşillendirsin. bir de "yuki afşin 250" marka motoru hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • kişisel nedenlerle hiç tasvip etmediğim bir kuruluş.
hesabın var mı? giriş yap