şükela:  tümü | bugün
 • ankarali raindog grubunun solisti.. ilef halkla iliskilerde okumaktadir.. biberon barin ortaklarindandir.. bugunku hurriyet cumartesinin yorumuna gore sahne sovu huysuz virjin ile david bowie karisimi(ymis).. istanbulda modellik yapmakta(ymis)..
 • pek basarili kokorec yapan sakar bi insandır.. sağlam bi dosttur.. bar ortamlarında bugune kadar gordugum en marjinal ve en basarılı frontmanlerden biridir.. sacları, gözleri ve ayakları vardır..
 • bi ara eskidi diye ayakkabilarini degistirmis, siyah kunduralar giymisti.. sanirsam tepkiler üzerine palyaco ayakkabilarina geri donmus..
 • bu adam bana sonu 'ik'ile biten şeyler hatırlatıyor .ironik,sarkastik,trajik ve komik .
  kafiye olsun diye değiill
  şarkı söylerken yüzünün aldığı ifadelerle bu 'ik'leri yaratıyor
  biraz repertuarlarını genişletseler raindog'u gölge'de birinci aradan sonra da dinleyebiliriz
  travis'in şarkısını başarıyla seslendiren bi solisttir aynı zamanda kendileri..........
 • her ne kadar insanlar hakkında "götü kalkmış" dese de kızlardan oluşan** büyük hayran kitlesinden dolayı doğal bir durumdur. şovu baya iyidir, eğlendirir.
 • gerçekten ze yusuf zemirkol gerek sahnezeki karizmasıyla ve gerekse sahne zışınzaki zuyarlılığıyla kalbimizi kazanmış bir insanzır.

  o kazar yakışıklı ki deyviz bovi yanında zeve gibi kalır.

  ip: 212.345.67.64
  ip: 212.345.67.64
 • benim doğru mu yanlış mı bilmeden brian molko ya benzettiğim raindog un başarılı solisti.gözleri kesinlikle çok güzel.palyaço ayakkabıları dikkat çekici.sahne şovu başarılı ve insanı tahrik eden cinsten.tabi ben bu adamı izlerken ayık mıydım?hayır.ayıkken nasıl olur?orasını bilemem tabi...
 • ha bu arada içerideki kitle sağlamsa ya da siz eğlence tarzınızla gözüne çarptıysanız yusufun;bira ya da rakı ısmarlaması an meselesidir...
 • eskiden nasıldı bilmem ama ben seviyorum bu yusuf'u. oldukça eğlenceli bir adam, üstelik çok güzel placebo söylüyor. cuma gecesi orada olup da eğlenmeyen bir tek insan görmedim. ne kadar bok atılsa da her giden eğleniyor. ben çok eğleniyorum mesela. izleyicileri aşağıladağı söyleniyor, ben, gerçekten şişman olan insanlara* şişman ya da çirkin demekten başka birinin onurunu kıracak bir şey söylediğine hiç şahit olmadım. ayrıca iyi bir insan, mütevazi, nice insanlar gördük herhangi bir sebeple sahneye çıkıp bir iki gak guk ettikten sonra ayakları yerden kesilen, kıçı tavanı gösteren, konumunu sindiremeyen... üstelik en sevilmeyen entry lerimden biri olmaya aday olsa da bu entry değinmeden geçemeyeceğim kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. ayrıca bir insanın telemarketing (bkz: #3509500) yapması ve işinde veya sahne dışındaki yaşantısında ılımlı, saygılı, sakin bir insan olması nasıl ve neden acınacak bir durumdur bunu da asla anlayabilmiş değilim.