• halen enerji piyasası düzenleme kurumu başkanı olan şahıs. kanımızca, oldukça başarılı bir bürokrat olmakla birlikte, görev süresi sona erdiğinde malesef görev süresi, mevcut hükümetin görüş farklılığı nedeniyle, uzatılmayacaktır.
  • epdk kurucu başkanı.. oğlunun 'kamu görevlisi oğlu değil galatasaray yöneticisinin oğlu olmak istiyorum' isteği üzerine başbakanlıktaki görevinden istifa edip önce galatasaray yönetim kurulu üyesi sonra başkan yardımcısı olan kişi..
  • allah yardımcısı olsun. gerek konuşmalarından, gerek hal ve tavırlarından asalet akıyor. sadece galatasaray için değil ülke için de büyük bir şanstır.

devamlı kafası güzel gibi gezen(gözler bayık), oraya buraya sataşmaktan başka hiçbir vasfı olmayan(küme düşme hattındayken bile), iki kelimeyi konuşmaktan aciz bir yönetici olmadığı için çok teşekkür ederim kendisine.
  • https://skor.sozcu.com.tr/…a-dikkat-etmeli-1304383/

fikret orman'ı demeçleri dolayısıyla eleştirip kulüpler birliği başkanlığından istifaya davet eden, ancak tff seçimlerinde tıpış tıpış gidip nihat özdemir'e oy veren galatasaray yöneticisi. bir galatasaray taraftarı olarak "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" deme hakkım var sanıyorum.

burada hakkında yapılan yıkama, yağlama ve yalama çalışmalarına çok itibar etmemek lazım. iyi bir bürokrat olabilir ancak iyi bir kulüp yöneticisi değildir. içinde bulunduğu yönetim futbol ve kısmen voleybol haricindeki bütün branşlarda galatasaray "spor kulübü"nü vasıfsız insanlara ve iş bilmezliğe terk etmiştir.
  • fatih terim'in yeni günah keçisi.

yönetim kurulundan birilerini harcamayı göze aldıysa, hatta uçakta geçen muhabbet basına servis ediliyor bu sefer durum çok ciddi anlaşılan.
  • eski ve meşhur kaşarlı fetöcü olup, enerji piyasası düzenleme kurumu başkanlığı rolünde bizim çalık denilen holdingin sadık hizmetkarlığını başarı ile yapıp, ödül olarak yere göğe koyamadığı oğlunu biricik fetöcüğünün amerika’da özellikle zengin şakird yavruları için açılan okul görünümlü üretme çiftliklerinde semirtdi.
    daha sonraları mhp’den milletvekili adayı olup şecilememiş, nihayetinde eski şakird düşman olmaz anlayışıyla bu sefer de galatasaray’ın başına musallat edilmistir.
    sürekli cilalanıp gündemde tutulmasında amaç, ileride tekrar kullanılması gerektiğinde, girdiği kabın seklini kolaylıkla alabilecek kıvam ve karakterde bir kukla olduğunun, sahiplerince iyi bilinmesinden ibarettir.
    bir diğer türevi icin;
    (bkz: hakkı akil)
  • cem uzan'ın 'berke barajı'nı çalan hırsız fetöcü' olarak bahsettiği, o dönemde enerji piyasası düzenleme kurumu başkanlığını, şu anda galatasaray spor kulübü başkan yardımcılığını yapmakta olan kişi.

https://twitter.com/…ncc/status/1201124705572413447
  • galatasaray yönetimindeki köstebek. acilen istifa etmesi şart.
  • olumlu bir şey olduğunda kulübün resmi organlarından bile önce kişisel hesaplarından duyuran, olumsuz bir şey olduğunda ise ortalıkta görünmeyen yönetici. cengiz'in ve kendisinin (iddialara göre oğullarının organizatörlüğünde) pr* çalışması yapması kabak tadı verdi artık. hadi albayrak acil durumlarda elini cebine atıyor da yaptıkları fazla antipatik durmuyor. "bu ikiliye ne oluyor?" anlamak mümkün değil. lisecilerden nefret eden, mevcut yönetimi başlarda çok seven biri olarak söylüyorum: bu reklam çalışmaları ve iktidar savaşları sonlarını getirecek!
  • ne yaptığı belli olmayan köstebek. birisi çıkıp bu adamın görevini söylesin de bilelim. fatih hocayı istemediğini çok belli ediyor.
hesabın var mı? giriş yap