şükela:  tümü | bugün
  • twitterda islam yolunda ilgilendirmek, bilgilendirmek için mesai sarfeden, hakka dmden yürüyebilen bir müptezel.

hocaefendi
  • severek takip ettiğim islam alimi
  • en sevdiğim trol, ululardan ulu bir islam alimiydi o,onu çekemeyen cevşen taksındı... bu arada kendisini gerçek zannedip laf yetiştirmeye çalışanları okurken aldığım zevki çok az şeyden alıyorum,en son ev bezgini nur banu molla hanımefendi de bu ağa düşmüştür (bkz: ev bezgini)
  • pek çok ıslamcıdan bir tık yukarıda. ak strateji gibi yazdığı değil, aldığı yorumlar komik.
  • bugün keşfettiğim twitter alimi. akıcı ve sade bir dil kullanıyor takip edilesi.
  • kendisi beyazıt meydanındaki kitapçıların oradaki üniversitenin ilahiyat bölümünden mezundur. diploması şaibeli ise de okulun yağlı güreş takımında çekilmiş fotoğrafı var. yoksa da müridleri fotomontaja meraklı.
  • bu adamı ciddiye alıp, cevap vermeye çalışanların çokluğu, seçim sonuçları gibidir. güzel günlere olan inancınızı yıpratır.
  • yanlış anlaşılmasın, normal hali bu, orucun başına vurduğu filan yok.

'yahu kadınlar ne kadar dandik bir tür dinimize göre hafifçe vuruyorsun hemen ağazından kan fışkırıb hasdanelik oluyor'
  • kanaad önderi
    bir sevgi insanı

yazıyor açıklamalarda ... .ışid ın komedyen kadrosunda görev alıyor sanıyorum

bugün gözüme çarpan tweetleri ile beni benden almıştır. bir de türkçe konuşsa daha iyi kendini ifade edebilir

--- spoiler ---

isdesenizde isdemesenizde topçu kışlası yabılaçak, 2 yıl sonra yıkılıb resdore ediliçek ondan 3 yıl sonrada suudilere sadılaçakdır duyrulur!
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

dinimize göre karınız bir yanlışı ilk kez yabıyorsa hemen dövmeyin, rulo yabılmış bir gazedeylen burnunun uçuna hafifçe vurun. anlayaçakdır.
    544 retweet 1.239 beğenme
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

ğel sanad tardışalım. mesela sinema hakkında konuşalım varmısın. ben başlıyorum. sinema ğünahdır. @erdag_halim @ucanispanyol1
    --- spoiler ---

dikkat bu spolıer ağır ıronı içerir.

--- spoiler ---

?can leroy ?@canleroy 13 dk.13 dakika önce

türkçenizi geliştirmek ve ana dilimizi daha çok sevmek için "hoçamızı" takip edelim; @yusufyakub571
    --- spoiler ---
  • yakubi dergahi kuruçusu ve önderi.
    bir islam alimi; bir sevgi kelebeki.

kapatılan hesabi için jack'e attığı mesaj efsanedir.*
    her gün islami yayarak bizleri ışığıyla aydinlatmakta hoçamiz.

dergaha üyelik 50 riyaldir.