şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: yüxexes)
 • bir ekşi sözlük yazarı. selam eder, gözlerinden öperim.*
 • politik olarak kanlı bıçaklıyız kendisiyle. ama nedense ben onu çok severim ki sanırım o da beni sever. mardin'de oturup manzaraya karşı çay içtiğimzide politik kimliklerimizin insan ilişkilerimize engel olduğunu anladığımız günden bu yana, ufak dokundurmalar dışında siyaset konuşmuyoruz bile.

  onu burda görmek, karşılaşmak çok güzel oldu lan,sevindm bak gece gece.
 • yarın çok önemli bir sınava giriyor. umarım emeğinin karşılığını alabileceği bir sınav olur. hilesiz, şaibesiz... istediği puanı alırsa çok büyük ödüller sunucam kendisine. havalara uçacaksın asdfg.
 • kpss' de istediği puanı almıştır. hatta sınavdan sonra beklediği puanın çok üstünde almıştır. çok büyük ödüller sunucam demiştim daha önce. sözümde durcam merak etme. hele şu atamalar da bi yapılsın. yaşatıcam seni :)
 • (bkz: mutluluğum)
 • dünyanın en güzel öğretmeni, doğdu bugün. iyi ki diyorum. iyi ki doğdu da böyle mutlu etti beni.
 • hayatımdaki yerini anlatmak istiyorum ama olmuyor pek.

  en unutulmaz, en güzel günlerimi geçirdim onunla. mardin' i gezdirdi bana dicem ama ben gezdirdim gibi bi şey oldu biraz :) şaka şaka, elinden gelenin fazlasını yaptı beni güzel ağırlamak için. mükemmel ağırladı zaten.

  çok fedakar bi sevgili, arkadaş, kardeş... onun hayatında olmak büyük bi şans benim için. zaten tanışmamız da şans eseri olmuştu.

  seni seviyorum cümlesinin defalarca tekrarlanmasına rağmen anlamını kaybetmediği bir sevgili. her saniye söylemek geliyor içimden.

  hayatımdaki ilk sevgilim diyebilmemi, ondan öncesini unutmamı sağlayacak kadar başka bi sevgili. aynı şeyleri ona hissettirebilmek de ayrı bi mutluluk veriyor tabii.

  ona mutluluğum demek hoşuma gidiyor. mutluluk veriyor o bana.

  veda günü gözlerinin dolu dolu olduğunu görmemem için gözlerini kaçırması, gazeteyle ilgileniyormuş gibi yapıp dolu gözlerini benden saklaması...

  vedalaşırken kendime gelmek için aldığım suyu bilerek orda bırakmam, ben gidince o suyu çantasına atıp saklaması...

  sadece sımsıkı sarılıp öylece beklemek, zamanın durduğunu hissetmek...

  hayatımın en özeli oldu. hep de öyle kalacak.

  çok sevildiğini biliyordur umarım.

  bir de öğretmenlik hayatına başladı. tam olarak başlayamadı gerçi. okul tadilatta olduğu için minik öğrencilerini göremedi henüz. o şanslı veletler de henüz tanışamadılar dünyanın en güzel öğretmeniyle. mesleğinde çok başarılı olacağından eminim.
 • bu kadın bambaşka bir şey. ondan önce yaşadıklarımı tek tek siliyor, her gün yeniden aşık ediyor kendisine. sevgisini göstermeyi de çok iyi biliyor. mutlu ediyor her saniye. iyi ki hayatımda. hayatım boyunca unutamayacağım bi sürpriz hazırlamış. hem de hiç bilgisi, ilgisi olmayan bi konuda. uğraşmış benim için. gel de sevme bu kadını, gel de hayatının merkezine koyma :)
hesabın var mı? giriş yap