• "zaaa" denilen şeyi nasıl gülmeye çevirdiklerini merak ettiğim şey. ulan zaaa diye gülünür mü? ne alakası var? taşaaaaak diye gülsem dalga geçersiniz dimi ibneler?
  • genellikle 95+ doğumlu olan kişilerin kullandığı tüyleri diken diken edici gıcıklık seviyesine sahip gülme efekti.

ps. veletleri 2141341245 km öteden tespit etme gibi bir fonksiyonuda vardır ayrıca
  • bu sekilde gulen birini gorurseniz, cekinmeden 'bu tam bir salak' etiketi yapistirabilirsiniz. onyargilar bazen iyidir.
  • ibne pıtırcıklarının karşısındakini rencide etmek amacıyla kullandığı bir tür ibnemsi gülüş efekti. son günlerde pek bir populer olmaya başladı nedense. sağdan soldan zaaaahahah diye gülen ibnelerin götüne bir meşe odunu siz de sokun ki insan olma doğamızı korumamızda sizin de bir adet orta parmağınız olsun.
  • kafa göz dalınası kişiler genellikle kullanır bu "gülme" efektini. o xd'nin sonunda birde é vardır genelde.

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xdé

gibi.
  • karşılaşılabilecek en sinir bozucu, tiksindirici gülme efekti. yazıktır be yapmayın şunu.
  • arkadaşlar "zaaa" efektinin kökeni "zuahahahaha" şeklindeki gülme efektine dayanır.

kadimler zuahahaha olsun, muahahaha olsun, eueheueheue vs. şeklinde adeta bir dini rituel gibi gülerken yeni tanıştıkları internet aleminde, yeni nesil önce zuahahaha hariç diğer efektleri yok saymış, ardından da bunun da çok uzun olduğuna karar verip "zuaaa" yı bulmuşlardır. bu da zamanla zaaaa'ya evrilmiş, başına ve sonuna çeşitli ekler getirilmiştir. (anan zaaa, zaaa xd, anan zaaa xd gibi)

bir takım sürrealistler ise random diye tabir ettiğimiz "asdfgagdhshd"ı yaratmışlardır.

günümüzde, zaaa ve türevlerini sadece gerçek ergenler ciddi olarak kullanırken, ufak bir kitle ise sadece komik olduğu için kullanıyor.

hepsine hükmedecek tek efekt olarak adlandırılan random ise her yaşa hitap ederek birinci sıraya yerleşmiş durumda.

zuahahah ve türevleri ise tarihin tozlu sayfalarına karışmış durumda. bunları kullananlar artık "sik indirgeci" veya "am kurutan" olarak adlandırılıyorlar.

emoji ile gülenlere zaten girmiyoruz. allah onların evlerine ateşler salsın.
  • gerizekalilarin tercih ettigi gulme efekti.
  • bir nevi wassup.
  • son zamanlarda dilime dolanmış olan gülme efekti.

duruyorum duruyorum tam bişeyin arkasına bu da sana kapak olsun misalii zaaaaa xd yapıyorum hem kendi kendime gülüyorum çünkü çok salakça bi effekt hem de karşımdaki gülüyor.. olan zavallı kankicime oluyor..* sanırım bu ara boş gülmeye dahi ihtiyacım var..*
hesabın var mı? giriş yap