• kemal sunal'in hayattayken izledigim ve buyuk olasilikla tv'de yayinlanan son filmi.

3 temmuz 2000 gece saat 02:00 sularinda trt-int'te belki otuzuncu kez de olsa zevkle izledigim, huzunlu muzigini dinleyip gule gule yatagin yolunu tuttugum film

ama asil acisi, oglene dogru kalkip televizyonu actigimda ustadin olum haberiyle koltuga -daha dun gece bana kahkahalar attirirken oturmus oldugum koltuga- yigilmamdir.
  • 1989 yapımı kemal sunal filmi.

başrollerini şemsi inkaya ile birlikte kemal sunal ın oynadığı bu film, ustanın son filmlerindendir.

klişe denebilecek konusu olsa da eğlenceli, heyecanlıdır, arada hüzünlendirir de.

zamanında vhs kasedi, sonrasında cd, dvd sini çok aradığım bu film artık youtube da restorasyonlu olarak yayınlanmaktadır.

nedense çok severim bu filmi.

bana göre : 8/10
  • bir ara şabaniye tandası yakaladığı bu filmde kel kafaya kibrit çalıp cuvarasını yakan kemal abiye deri montun yakıştığı diğer filmler;

(bkz: doktor civanım)
    (bkz: dokunmayın şabanıma)

kemal abinin kullandığı araçta playboy amblemi bulunan bir diğer filmi için ise;

(bkz: bıçkın)
  • an itibariyle star tvde yayınlanan film .klasik 80 öncesi kemal sunal filmlerini onlarca defa izlemiş ve repliklerini ezberlemiş biri olarak ilk defa rast geldim bu filme. kemal sunalin 80 sonları filmleri eskileri kadar başarılı olmasa da o dönemi yansıttığı için yine izlenilir.nedense bu aralar tv kanalları bu filmleri yayinlamaya başladı
  • çok güzel bir müziğe sahip kemal sunal filmi.
  • 34:10'da arka planda apartmanin onundeki girintiden kameraya bakip kaybolan bir kadin ve kucuk bir kiz bulunan kemal sunal filmi.
  • (bkz: faruk sükan)
  • televizyonun siyahlı- beyazlı dönemlerinde, başından ayrılmadan seyrettiğimiz zehir gibi zeki, maymun hafiye.
  • altinci nesil sozluk yazari. ayni zamanda kendisi hbyk olusumunda ar-ge department gorevini de ustlenmis proje insanidir, hosgelmistir ...
  • sarhosken entry girmek denen gaflete kapilip su an basini duvarlara vurmakta olan biricik argecan. param oldugunda cocukluk hayalini gerceklestirecegim kisi, at alip hediye edicem kendsine. valla bak. bida aramiza* donsun istedigim yuce sahsiyet bide. kirikkaleli seni*.
    edit: manej de lazimdir tabe.
hesabın var mı? giriş yap