• (bkz: bir seçim kriteri olarak topuklu ayakkabı giymemek)

demokrasidir, halkın ezici çoğunluğunun oyuyla seçilmiştir, size nedir!
  • ''asıl salaklık 20 yıl boyunca siyasal islamcı bir şoförü tek adam yapmaktır'' düşüncesine sevkeden başlıktır.

''dingil sen önce kendi kıçına bak'' derler adama.
  • halbuki tabanca ile bir klip çekse, aradığımız lider olurdu..

insanların kafasina çay kahve atsa mesela? o da olurdu..
  • sözlerini de anlasak daha bir anlam kazanacak videodur. “don’t you wish your president was hot like me?” gibi bir şey dediğini sanmıyorum. türkiye’de böyle bir dansı bir tek cem uzan yapsa kazanabilirdi herhalde. *
  • per*nçek görüşlüleri delirten başkan
  • harika bir videodur, günüme neşe katmıştır. milyonlarca ukraynalı zaferden sonra yeniden eğlenecek, yeniden dans edecek. teşekkürler zelenski.
  • topuklu ayakkabı da giymişse nolmuş, neticede halkı ile birlikte sokakta savaşı bekliyor. dünyada bunu yapacak lider sayısı bir elin parmaklarını geçmez
  • ideal devlet başkanı.
  • başkanlık için sorun teşkil etmeyen bir durumdur. ama işgalci kel bir diktatörü savunacak kadar düşmüş bir rustapar olsaydı sorun olurdu. vatanını aslanlar gibi savunuyor.
  • o da bir şey mi stephan hawking gibi bir adamın balmumu heykeliyle kendince dalga geçen adam 25 yıl başkent yönetti. sosyo kültürel evrimin vasat altı politikacıları kitlelerin yukarıya taşıması üzerine psikolojik akademi çalışmaları yapılmalı.

t:videoyu izlerken ben utandım.
hesabın var mı? giriş yap