• love death & robots animasyon serisinin konusu bakımından en beğendiğim bölümü. diğer bölümlerdeki grafik çeşitlerine göre grafikleri çok hoşuma gitmese de hikayesi o açığı fazlasıyla kapattı.
  • love, death, and robots'ın 14. bölümü. kısacık, 10. dakikalık bir şey ama her şeyi anlatıyor. izlemeden ölmemeyi deneyin bence mümkünse.

sözlüğe bir daha gelinse alınacak nicktir de aynı zamanda şahsım adına.

o kadar yani.

edith piaf: geç kaldım. entry'i yazdığımda kimse almamıştı. şimdi bu isimde bir çaylak gözüküyor :(
  • damakta çok iyi bir bilim kurgu romanı okumuş olma tadı bırakan muhteşem bir kısa animasyon, kusursuz bir hikaye nasıl anlatılır sorusunun cevabıydı resmen, bayıldım.
  • ---spoiler---
    adam mixer beyler.
    --spoiler--
  • aşık olunacak bi kısa film olduğundan bazı hisli insanların en sevdiği öykü olmasını ve bu kişilerin bu filmi on yıllar sonra bile unutamayacaklarını göz önünde bulundurmak gerekir.
  • --- spoiler ---

i’m coming home... ah zima... seni öyle iyi anlıyorum ki. bir gün ben de eve, huzura dönerim umarım.
    --- spoiler ---
  • tek kelime ile muhteşem. yada iki kelimeyle muazzam muhteşem.

bende nine inch nails'in la mer'inin tadını bırakmıştır damağımda.

and when the day arrives
    ı'll become the sky
    and ı'll become the sea
    and the sea will come to kiss me
    for ı am going
    home
    nothing can stop me now
  • ınsanı derinden etkileyen, aranılan o hakikatın bazen aslında göz önünde olduğunu saatler boyunca anlatır gibi 10 dakikada anlatabilmeyi başarabilmiş muhteşem animasyon...love,death & robots'un harika bir bölümü
  • love,death&robots'dan hayatın anlamını arayanlara bir bölüm "zima mavisi" 10 dakikada bütün kutsal kitaplardan daha çok şey anlatıyor
  • love death and robots'un en iyi bölümü demenin yetersiz kaldığı kısa film. ömrü hayatımda daha iyi bir kısa film seyretmedim. halen kendime gelemedim etkisi bende daha devam eder. eğer bunu izlemeden ölseydim kendimi affetmezdim.
    alastair reynolds'ı da bu vesileyle tanımış oldum ki bu da benim ayıbım.
hesabın var mı? giriş yap